Claudia Ševtšenko Flamencotrupp - ME Agentuur

Flamenco kunsti meisterlikkus Eestis

Claudia Ševtšenko Flamencotrupp on Eesti flamenkokultuuri tõeline pärl, mida juhib karismaatiline ja andekas Claudia Ševtšenko. Aastast 1991 tegutsenud trupp toob igale sündmusele ainulaadset Hispaania tantsukunsti, täis kirge ja elurõõmu.

Kultuuriline sümbioos laval

Claudia Ševtšenko, lõpetanud Tallinna Ülikooli kultuurhariduse teaduskonna teatri eriala ja õppinud koreograafiks, on flamenco maailmas tuntud nimi. Tema tantsutrupp, mis koosneb kogenud tantsijatest, toob lavale flamenco mitmekülgsuse ja sügavuse, mis peegeldab nii traditsioonilist kui kaasaegset stiili.

Emotsionaalne ja elamuslik flamenco

Claudia Ševtšenko Flamencotrupp on tuntud oma emotsionaalse ja kaasahaarava esinemisstiili poolest. Olgu tegemist uute või vanemate tantsudega, igas etteastes on tunda sügavat kirge ja professionaalsust. Nende esinemine on justkui lõõmav leek, mis valgustab ja soojendab vaatajate südameid.

Flamencotantsu töötuba:

Lisaks meeldejäävatele etteastetele pakub Claudia Ševtšenko Flamencotrupp ka tantsu töötubasid, kus osalejad saavad õppida flamencotantsu põhitõdesid. Need töötoad on suurepärane võimalus süvendada arusaamist flamenco kultuurist ning osaleda aktiivselt selle kirglikus tantsus. Töötoad sobivad ideaalselt ettevõtete meeskonnakoolitusteks, eraüritusteks või kultuurisündmusteks, pakkudes osalejatele unustamatut kogemust.

ME Agentuur pakub ainulaadset võimalust tuua Claudia Ševtšenko Flamencotrupp sinu sündmusele. Olgu tegemist pulma, sünnipäeva, firmaürituse või muu olulise sündmusega, see trupp toob sündmusele elu ja energia. Lisaks esinemisele pakume ka tantsutöötubasid, mis annavad sündmusele lisaväärtuse ja sügavama kultuurilise kogemuse.

KÜSI PAKKUMIST 👉SIIT:

 

 

 

 

 

 

 

 

Category:
error: