Teenused

Teie sündmuse õnnestumine on meie prioriteet. Sellepärast pakume teile asjatundlikku lähenemist alates planeerimisest kuni elluviimiseni.

Sündmuste ja kontsertide korraldamine

Olenemata sündmuse suurusest või tüübist – pulmadest ja sünnipäevadest kuni firma- ja jõulupidudeni, tagame kõrgel tasemel korralduse. Samuti korraldame ja produtseerime kontserte, pakkudes laialdast muusikavalikut klassikast kuni hiphopi ja jazzini.

Artistide ja ansamblite vahendamine

Pakume teile sobivate artistide ja ansamblite vahendamist, tagades, et nende eripära ja oskused vastavad teie peo vajadustele, stiilile ja eelarvele.

Pulmakorraldus

Pulmad on üks erilisemaid ja meeldejäävamaid sündmusi elus ja meie eesmärk on muuta see päev teie jaoks unustamatuks. Pakume pulmakorralduse täisteenust, mis põhineb loovusel ja hoolikalt läbimõeldud lahendustel.

 • Kavandamine: Alustame vestlusega, et mõista teie visiooni. Seejärel loome teie unistuste pulma päevaplaani ja kavandi.
 • Teenusepakkujate valik: Aitame teil leida parimad pulmafotograafid, lilleseadjad, muusikud, toitlustajad ja kõik muud vajalikud teenused.
 • Loovad ja isikupärased lahendused: Loome teie pulmapeo jaoks ainulaadse kujunduse ja stiili, mis peegeldab teie isiksust ja armastust.
 • Kogu päeva koordineerimine: Teie pulmapäeval võtame enda peale kõik korralduslikud ülesanded, et teie saaksite keskenduda ainult selle nautimisele.

Fotograafi vahendamine

Meie pakutav teenus hõlmab professionaalset fotograafiat, mis keskendub mitmesugustele valdkondadele, sealhulgas portreefotodele, peo-, sündmus- ja üritusfotodele. Oleme pühendunud pakkuma unustamatuid hetki ja jäädvustama erilisi hetki teie elus, olenevalt sündmuse iseloomust – kas see on isiklik tähtpäev, äriliselt oluline kohtumine või märgiline hetk teie karjääris.

Kujundustööd ja turundus

Pakume kõikehõlmavat teenust teie ettevõtte brändi edendamiseks: alates logode ja ettevõtte sümboolika kujundamisest kuni kodulehe loomise ja turundusstrateegiate väljatöötamiseni.

Sotsiaalmeedia ja Google Ads

Me aitame teie ettevõttel sotsiaalmeedias silma paista. Valime just teile sobivad kanalid ja loome sisu, mis aitab teie brändi esile tõsta. Samuti haldame Google Ads’i reklaame, mis suurendavad külastatavust teie veebilehel ja tõstavad teie nähtavust internetis.

Projektijuhtimine

Tänu meie aastatepikkusele kogemusele turunduse ja ürituste korraldamise alal pakume detailidele orienteeritud projektijuhtimist. Oleme valmis teie projekti kavandama, ellu viima, jälgima ja tagama, et kõik eesmärgid saavutatakse õigeaegselt ja eelarves. 

Sotsiaalmeedia haldus ja turundus

Turunduse roll muutub üha digitaalsemaks, meie agentuuris näeme, et teie sotsiaalmeedia kanalid on optimeeritud ja võimendavad teie brändi veebis. Meie haldame teie sotsiaalmeedia kanaleid, loome atraktiivset sisu, mis haakub teie sihtrühmaga ning optimeerib brändi nähtavust ja kaasatust teie klientidega.

Kodulehe seadistus WordPressiga

Meie eksperdid loovad ja seadistavad teie WordPress’i veebilehe, luues kohandatud lahenduse, mis on optimeeritud nii kasutajakogemuse kui ka otsingumootorite jaoks.

Firma sümboolika ja logo kujundamine 

Loome teie ettevõtte visuaalse identiteedi, mis on ühtlasi nii pilkupüüdev kui ka sügavate tähendustega. Meie kujundame teie firmasümboolika ja logo, mis väljendab teie ettevõtte väärtusi ja eristub konkurentidest.

Projektide kirjutamine ja juhendamine

Olete valmis osalema struktuurifondide rakendusüksuste programmides nagu EAS, PRIA, KIK, KULKA, kuid vajate abi taotluste ettevalmistamisel? Meie asjatundlik meeskond aitab teil välja töötada veenvaid projekte, juhendab taotlejaid ja tagab teie projekti eduka läbiviimise. Teenus on spetsiaalselt loodud selleks, et valmistada ette täielik projekti dokumentatsioon, mis hõlmab erinevate projektirahastusvõimaluste taotlemist. See teenus ei piirdu ainult ettevõtetega, vaid on suunatud kõigile – alates kodanikest, mittetulundusühingutest ja kogukondlikest algatustest kuni organisatsioonide ja ettevõtmisteni.

Teeme projekti ettevalmistamise lihtsaks ja tõhusaks, et saaksite keskenduda oma idee elluviimisele. 

Virtuaalse assistendi teenus

Tänapäeva kiirel ja kiiresti muutuval ärimaastikul on virtuaalse assistendi teenus muutunud hädavajalikuks ressursiks, mis aitab ettevõtetel optimeerida oma töökorraldust ja keskenduda peamistele ülesannetele. See innovatiivne teenus on kiiresti populaarsust kogunud tänu oma mitmekülgsusele ja kohandatavusele.

 • E-kirjade haldamine: Virtuaalne assistent jälgib teie e-posti postkasti, sorteerib ja kategoriseerib e-kirju vastavalt teie juhistele ning vastab vajadusel tavapärastele päringutele.
 • Kalendri koordineerimine: Virtuaalne assistent haldab teie ajakava, broneerib kohtumisi ja koosolekuid ning teavitab teid olulistest sündmustest ja tähtaegadest.
 • Telefonikõnede vastuvõtmine ja suunamine: Virtuaalne assistent võtab vastu teie ärilisi kõnesid, suunab need vastavalt juhistele ja tagab, et te ei jää olulistest kõnedest ilma.
 • Dokumentide haldamine: Virtuaalne assistent saab aidata dokumentide loomisel, redigeerimisel ja haldamisel, samuti nende organiseerimisel ja säilitamisel.
 • Lähetuste korraldamine: Kui vajate ärireiside korraldamist, saab virtuaalne assistent broneerida lennupileteid, hotellimajutust ja transporti vastavalt teie eelistustele.
 • Uuringud ja info kogumine: Virtuaalne assistent võib teie nimel teha veebiuurimusi, koguda teavet konkreetsete teemade kohta ja koostada kokkuvõtteid.
 • Sotsiaalmeedia haldamine: Kui soovite oma sotsiaalmeedia kontosid aktiivselt haldada, saab virtuaalne assistent aidata postituste loomisel, ajakava planeerimisel ja jälgimisel.
 • Kliendisuhtlus: Virtuaalne assistent võib hoida klientidega suhtlust, vastata päringutele ja tagada, et klienditeenindus on kiire ja professionaalne.

Teenus on saadaval nii projektipõhiselt, ühekordse teenusena või igapäevase abilisena, võimaldades Sul oma äri efektiivsemalt juhtida ja aega säästa.

ME Agentuur on teie usaldusväärne partner, kes aitab teil saavutada edu ja loob meeldejäävaid kogemusi. Me teeme kõik endast oleneva, et koostöö Teiega oleks pikaaegne ja sujuv ning tulemus täpselt selline, nagu Teie soovite.

Kuna kõik sündmused ja teenused on eriilmelised, siis koostame pakkumised kõigile personaalselt

Tel. +372 51 15 755

E-post: info@syndmus.ee