Sport & muusika - ME Agentuur

Rannatennis Teie sündmusel

 
Rannatennis on dünaamiline ja kaasahaarav spordiala, mis sobib suurepäraselt igasuguste meeskonnaürituste ja koosviibimiste elavdamiseks. Meie professionaalsed treenerid, sealhulgas Päär Suursild ja Stephan Lebedev, juhendavad teid läbi kõikide sammude, tagades, et teie kogemus oleks meeldejääv ja elamusterohke.

 

Miks rannatennis?

Rannatennis on suurepärane viis ühendada meelelahutus ja füüsiline aktiivsus, pakkudes samal ajal võimalust tugevdada meeskonnatööd ja suhtlusoskusi. See on sport, mis ei nõua varasemat kogemust, muutes selle ideaalseks valikuks erineva taustaga inimestele. Rannatennis parandab koostööd ja suhtlust meeskonnas, on kiiresti õpitav ja kaasahaarav ning pakub lõbusat ja aktiivset ajaveetmise võimalust.

Pakume rannatennise treeninguid ja turniire, mis on spetsiaalselt kohandatud meeskonnaüritustele ja -koolitustele.

 • Meeskonnaturniirid: korraldame teie meeskonnale rannatennise turniire, mis on suurepärane võimalus koostöö ja võistlusvaimu arendamiseks.
 • Kohandatud meeskonnaüritused: ükskõik, kas soovite korraldada lõbusat päeva rannas või tõsist meeskonnakoolituse üritust, kohandame tegevusi vastavalt teie vajadustele.

Ärge jätke kasutamata võimalust tuua oma meeskonda kokku rannatennise abil. Võtke ühendust ME Agentuuriga, et broneerida treeningud või turniir ja lubage meil aidata teil korraldada meeldejääv päev, mis ühendab sporti, meelelahutust ja suurepärast koostööd.

Päär Suursild juhendab rannatennise treeningut sisehallis
Rannatennise treening sisehallis, Päär Suursild näitab tehnikat
Grupitreening rannatennises Päär Suursilla juhendamisel sisehallis
Päär Suursild õpetab rannatennist sisehallis, ME Agentuuri üritusel

 

Rannatennise koolitused 

on loodud selleks, et pakkuda kõigile osalejatele lihtsat ja kaasahaaravat sissejuhatust sellesse põnevasse spordialasse. Eriti rõhutame koolituste korraldamisel lihtsust ja kättesaadavust, tehes rannatennise ideaalseks valikuks igas vanuses ja oskustasemega inimestele. 

Rannatennis on spordiala, mille põhitõed on kiire ja lihtne omandada. Alustamiseks on vaja vaid liivaranda või liivaplatsi ning mõningast varustust, mida ME Agentuur pakub, sealhulgas reketid ja pallid. Meie koolitused on disainitud nii, et iga osaleja tunneks end mugavalt ja enesekindlalt, olenemata varasemast kogemusest spordiga.

Rannatennise koolitused algavad põhitõdede tutvustamisega, sealhulgas:

 • Reketi ja palli käsitsemine: õpite, kuidas reketit õigesti hoida ja palli lüüa.
 • Liikumine liival: harjutame liikumist liival, mis on rannatennise mängimisel oluline oskus.
 • Mängureeglid ja punktisüsteem: tutvustame rannatennise põhireegleid ja punktisüsteemi, et saaksite mängust täielikult aru.

Peale põhitõdede tutvustamist liigume edasi praktiliste harjutuste juurde, kus osalejad saavad proovida pallivahetusi ja mängida lihtsamaid mänge. Koolituse eesmärk on tagada, et iga osaleja tunneks rõõmu mängust ja tunneks end mängides mugavalt. Koolitused on kujundatud nii, et need oleksid sobilikud kõigile – alates lastest ja peredest kuni täiskasvanuteni. Ainus, mida vajate, on soov liikuda ja proovida midagi uut.  

Rannatennis on mõeldud kõigile!

Jah, sa kuulsid õigesti – pole vaja varasemat kogemust tennise või muude reketimängudega. 

 • Suvepäevad: ühendage meelelahutus ja meeskonnatöö, pakkudes töötajatele võimalust õppida midagi uut samal ajal lõbusalt aega veetes.
 • Spordivõistluste vahepalad: paku võistluste vahel osalejatele ja pealtvaatajatele vaheldust ja meelelahutust rannatennise näol. See on suurepärane viis hoida energia kõrgel ja pakkuda kõigile meeldejäävat elamust.

Lisaväärtus omavalitsuste spordisündmustele

Rannatennis sobib suurepäraselt ka omavalitsuste korraldatavatele spordipäevadele või võistlustele, tuues kogukonda kokku ja pakkudes inimestele võimalust aktiivselt aega veeta. See on suurepärane viis tutvustada elanikele uut spordiala, mis on nii lõbus kui ka kaasahaarav, edendades samal ajal tervislikku ja aktiivset eluviisi.

 • Kogukonna ühtsus: rannatennis aitab tugevdada kogukonna sidemeid, pakkudes elanikele võimalust kohtuda ja suhelda positiivses ja lõbusas keskkonnas.
 • Aktiivne osalemine: erinevalt traditsioonilistest spordialadest, rannatennis julgustab aktiivset osalemist, muutes spordipäeva elavamaks ja kaasahaaravamaks.
 • Lihtne korraldada: meie meeskond aitab planeerida ja läbi viia rannatennise tegevusi, tagades, et kõik logistilised aspektid on hoolikalt korraldatud.

Broneeri rannatennise koolitus 

Olgu see ettevõtte suvepäevad, spordivõistluste vahepalad või omavalitsuste spordipäevad, meie oleme siin, et aidata teil korraldada meeldejäävat ja lõbusat sündmust. Võta meiega ühendust juba täna, et broneerida koolitus või meeleolukas sündmus koos Eesti parimate rannatennise treenerite Päär Suursilla ja Stephan Lebedeviga.

Täisteenus sündmuse korraldamisel: Sport, muusika ja helitehnika 

Kujutage ette päeva, mis on täis naeru, sportlikku tegevust, kaasakiskuvat muusikat ja suurepärast seltskonda. ME Agentuur teeb selle võimalikuks, pakkudes kõikehõlmavat lahendust teie spordisündmuse korraldamiseks. Meie käsutuses on mitte ainult Eesti parimad rannatennise treenerid, vaid ka silmapaistvad muusikalised esinejad ja tipptasemel helitehniline varustus. Kõik see kokku loob täiusliku päeva, millest saab rääkida veel kaua.

Rannatennis + Muusika = Täiuslik Päev

 

Kuna kõik sündmused on eriilmelised, siis koostame pakkumised kõigile personaalselt.
  error: