Kontserdid

Kvaliteetsed kontsertide lahendused alates planeerimisest kuni teostuseni!

 

ME Agentuur on teie professionaalne partner kontsertide korraldamisel. Pakume teenuseid nii siseruumides kui ka vabaõhu kontsertide korraldamiseks. Meie poolt korraldatud kontserdid on kõrge kvaliteediga, meeldejäävad ja edukad. Meil on pikaaegne ja põhjalik kogemus erinevate žanrite kontekstis, alates klassikamuusikast, jazzist kuni hip-hopini, mis annab kindlust, et suudame pakkuda teile just seda, mida otsite. Olgu selleks siis saalikontsert või suurejooneline vabaõhufestival. ME Agentuuril on oskused ja teadmised, et teie üritusest saaks edukas ja meeldejääv sündmus. Meie viimane korraldatud kontsert tõi kokku pea 1000 inimese suuruse publiku, mis on märkimisväärne saavutus ja tõestab, et meie võimekus ning ressursid võimaldavad edukalt läbi viia ka suuri ning keerukamaid projekte. Saame tagada, et teie kontsert jõuaks suurima võimaliku publikuni ja et teie sündmus saavutaks teie eesmärgid. Just kohalikud omavalitsused, rahvamajad ja muud sarnased asutused saavad meilt tellida valmis kontserdiproduktsioone. Selline lähenemine säästab teie aega ja ressursse, kuna kogu kontserdi korraldamise protsess, alates ideest ja planeerimisest kuni teostuseni, on juba meie poolt läbi mõeldud. Me võtame endale kogu korraldusliku kohustuse alates artistide leidmisest, heli- ja valgustehnika seadistamisest kuni kontserdipäeva sujuva kulgemiseni.

Iga kontsert on meie jaoks unikaalne sündmus, mille eesmärk on luua mälestusi. Meie missioon on tagada, et iga kontsert oleks nauditav ja meeldejääv mitte ainult publikule, vaid ka artistidele ja korraldajatele. ME Agentuuriga koostöö tähendab, et saate keskenduda oma rollile korraldajana, samal ajal kui meie hoolitseme kõige muu eest. Kasutades oma laialdasi kogemusi ja oskusi, aitame tuua teie kontserdile professionaalsust, sujuvat logistikat ja laitmatut teostust.

Just ME Agentuur on see partner, kelle poole pöörduda, kui soovite korraldada kontserti, mis jääb kauaks meelde nii teile kui ka teie külalistele.

TELLITAVAD KONTSERDID:

Siit leiate kõik meie tellitavad kontserdid vastavalt oma eelistustele ürituse tüübi ja sihtrühma osas.

kontsert SUUR GENKA LIVE

Telli kontsert SIIT:

GENKA on üks tunnustatumaid ja auhinnatumaid räppartiste Eestis.

Lisaks soolokarjäärile teab enamus ka tema kollektiive TOE TAG ja A-RÜHM ning aliasena artisti OLEG KOSJUGIN. Mitmekülgne riimiseadmisoskus on viinud teda koostöödeni suurema osa Eesti artistidega.

Tema viimasel remixide albumil tegi kaasa ligi kolmkümmend Eesti erinevat muusikut, nii alternatiivmuusikast (Forgotten Sunrise ja DJ Merimell) kuni kohalike tuntumate muusikuteni välja, nagu Koit Toome, Puuluup ja Jaan Pehk.

Just tema võime räppida ükskõik millise muusikalise zhanri peale nii, et see kõlab hästi, on teinud temast ühe Eesti huvitavaima artisti läbi aegade.

🌟🌟🌟

Kogu programm on kasvatatud ümber Genka. Lood, mida oleme varem kuulnud ja tuttavalt kõlavad, tulevad esitamisele uues, meloodilisemas kuues.

Siim Aimla Funk Band annab hoogu juurde lavatäie puhkpillidega. Sädemeid lisab Eleryn Tiit. Show lõpetab tänapäev, koosluses Genka ja Paul Oja.

kontsert SELLE SUVE  HOROSKOOP

  •  Wanda-Helene Ollep
  •  Ivo Linna
  • Uku Suviste
  • ansambel HOROSKOOP

Telli kontsert SIIT:

Ansambel Horoskoop ja külalissolistid Wanda-Helene Ollep (2021 „Eesti otsib superstaari“ finalist), Ivo Linna ja Uku Suviste, et tuua kuulajateni kontsertkava, mis sisaldab kaunemaid estraadimuusika pärle peamiselt kuldsetest kuuekümnendatest.Kontserdil tulevad esitusele igihaljad hitid nagu: “Julge laul”, “Laintesse heidan ma”, “Sa möödu vaid”, “Sa oled ainus mu aare“, “Kullast süda“, “Lõppenud on päevad”, “Pühapäev”, “Väike neiu”, “Korraks vaid” ja paljud teised poole sajandi tagused hittlood.

🌟🌟🌟
Ansambel Horoskoop koosseis:
Martin Trudnikov – vokaal, akordion, akustiline kitarr
Ülo Mälgand – klahvpillid, taustavokaal
Siim Aimla – saksofon, taustavokaal
Roland Jairus – basskitarr
Jaanus Salm – trummid

Kontsert – loeng KOSMOSEST MA LEIDSIN KULDA

Duo BRAUN & astrofüüsik AARNE PAUL

Telli kontsert SIIT:

KULD –  pole tekkinud mitte maapinna keemilistes protsessides, vaid on otsene tagajärg kahe kaugel asuva neutrontähe kokkupõrkest.
MUST AUK – Must auk on aegruumi piirkond, millest lähtuv gravitatsioon on nii tugev, et sellest ei pääse välja miski, millel on mass (ei aine ega ka elektromagnetkiirgus, küll aga siiski Hawkingi kiirgus). Selle tekitab vastavalt üldrelatiivsusteooriale väga suur tihedus, mis deformeerib aegruumi.

🌟🌟🌟

B R A U N – Improvisatsiooniline klubimuusika
RAUN JUURIKAS / Tallinn, Eesti
Klahvpillid, kontrollerid, ise programmeeritud tarkvara
BRIAN QUINN / Bigorio, Šveits
Modifitseeritud trummid
BRAUN on 2015. aastal asutatud Šveitsi-Eesti duo, kuhu kuuluvad Raun Juurikas ja Briann Quinn. BRAUN esitab improvisatsioonilist klubimuusikat, mille muusikaline keel ja helikvaliteet on võetud kaasaegse elektroonilise klubimuusika žanritest, kuid teosed valmivad ja neid esitatakse reaalajas, kasutades selleks akustilisi ja digitaalseid instrumente. BRAUN otsib inimese ja masina loodu ristumispunkte ning uurib korrelatsioone keskkonna ja esituse vahel.

BRAUN andnud kontserte Eestis, Šveitsis, Itaalias ja Tšehhi vabariigis. Hetkel tõlgitakse muusikasse Frantisek Kupka gravüüri „Quatre Histoires de Blanc et Noir“ („Neli lugu valgest ja mustast“, Pariis, 1926), mida esitatakse elava muusikana, vahel koos videodiskoriga.

Astrofüüsik AARNE PAUL
Aarne Paul (sündinud 16. veebruaril 1959 Pärnus on Eesti astrofüüsik ja planetarist. Ta on töötanud aastatel 1985–1987 Tõravere observatooriumis Jaan Einasto töörühmas assistendina. Alates 2013. aastast töötab ta Pärnus Pernova Hariduskeskuses astronoomiaõpetajana ning Pernova Planetaariumis astrokeskuse juhataja ja planetaristina.

Kui otsite professionaalset ja usaldusväärset partnerit sündmuste korraldamisel, pakub ME Agentuur üle kümneaastase kogemusega kvaliteetset teenust, olgu selleks kontserdid, firmapeod, jõulupeod või tähtpäevad Eestis. Tutvuge meie teenustegaME Agentuur ei ole mitte ainult teie teenusepakkuja, vaid ka teie sündmuste edu tagaja!