Olavi Kõrre - ME Agentuur

Võrratu multiinstrumentalist ja meelelahutaja

Olavi Kõrre on Pärnust pärit maailmamuusika armastaja. Ta on multiinstrumentalist, mille tõestuseks on valik erinevaid pille, mida ta osavalt mängib – alates kitarrist kuni mandoliini ja bouzoukini. Olavi repertuaar on mitmekesine: ta esitab Klezmeri muusikat, mis on tugevalt mõjutatud Ida-Euroopa juudi kultuurist. Tema etteaste sisaldab ka Balkani muusikat, romantilisi instrumentaalpalu ja Kreeka etno ning rembetiko muusikat. Lisaks sellele on ta andekas pilliõpetaja ja meelelahutaja.

Kui soovite oma sündmusele ainulaadset muusikakogemust, võtke ühendust ja korraldage meeldejääv kontsert või pidu maailmamuusika rütmides, mida pakub Olavi Kõrre. Olavi unikaalne talent ja muusikaline mitmekülgsus lubab tal olla suurepäraseks lisaks igale erisündmusele. Nautige tema talenti, mis on inspireeritud mitmest kultuurist üle kogu maailma.

Pillid: kitarr, viiul, mandoliin, mandoola, bouzouki, liira, ud, taboura, balalaika, hiiu-rootsi kannel, torupill, langspil (islandi keelpill), harmoonium, süürinks (paanivile), karmoška, eesti lõõts, akordion, ratasliira, alt tenor bariton, perkussioon.

Muusik Olavi Kõrre: Suurepärane valik Teie sündmusele!

KÜSI PAKKUMIST 👉SIIT:

 

 

 

 

 

Category:
error: