Korduma Kippuvad Küsimused

Kõige sagedamini esitatud küsimused ME Agentuuri teenuste kohta

ME Agentuur pakub laia valikut teenuseid, sealhulgas sündmuste ja kontsertide korraldamist, artistide ja ansamblite vahendamist, kujundustöid, turundust, sotsiaalmeedia ja Google Ads’i haldamist ning palju muud. Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele täielikku lahendust, mis vastab nende vajadustele ja aitab neil luua unustamatuid kogemusi.

 

Juhul, kui teil on soovi esinejate järele, kes on pärit teisest riigist või kes esinevad mõnes teises keeles, siis me saame aidata. Meie võrgustik koosneb paljudest rahvusvahelistest artistidest ja ansamblitest. Andke meile teada oma vajadustest ja eelistustest ning aitame leida teile sobivad esinejad.

Muidugi! ME Agentuur pakub teenuseid sündmustele igas suuruses, alates suurtest korporatiivsetest sündmustest ja kontsertidest kuni väiksemate isiklike koosviibimisteni. Meie eesmärk on aidata muuta teie sündmus eriliseks ja meeldejäävaks, sõltumata selle suurusest või iseloomust.

Meie teenuste hinnakujundus sõltub paljudest teguritest, sealhulgas sündmuse tüübist, suurusest, kestusest, vajadusest, valitud esinejatest või ansamblitest ja muudest spetsiifilistest nõudmistest. Me püüame alati pakkuda paindlikku ja konkurentsivõimelist hinnakujundust, mis vastab teie sündmuse vajadustele ja eelarvele. Võtke meiega ühendust, et saada tasuta hinnapakkumine.

Võite meiega ühendust võtta mitmel erineval moel. Saate läbi meie kodulehe saata päringu, helistada meile otse või kirjutada e-kiri. Meie meeskond vastab teile võimalikult kiiresti, et arutada teie vajadusi ja vastata kõigile teie küsimustele.

Jah, ME Agentuur pakub täielikku teenust alates sündmuse planeerimisest kuni elluviimiseni. See hõlmab ka heli, valguse ja lava seadistamist ning projekti haldamist sündmuse päeval. Meie agentuur hoolitseb kõigi detailide eest, et saaksite keskenduda oma külalistele.

Absoluutselt! Teie sündmuse iseloom ja atmosfäär sõltuvad suuresti esinejatest, seepärast on teil võimalik valida endale meelepäraseid esinejaid. Kui vajate abi või soovitusi, oleme alati valmis aitama ja pakkuma enda poole pealt sobivaid artiste, õhtujuhte ja ansambleid.

Peamiselt tegutseme Eestis, kuid oleme avatud võimalusele korraldada sündmusi ka mujal. Kui teil on mõttes rahvusvaheline üritus, võtke meiega ühendust ning arutame läbi detailsed nõudmised ja võimalused.

Jah, sellist teenust on võimalik meie kaudu tellida. ME Agentuur pakub täielikku heli- ja valgustehnika lahendust, et tagada sujuv ja professionaalne esitlus. Palume lihtsalt meile oma vajadustest ette teatada, et saaksime Teie sündmuse jaoks parima võimaliku lahenduse leida.

Soovitame broneeringud teha võimalikult vara. Mõned populaarsed artistid ja ansamblid võivad olla broneeritud mitu kuud või isegi aasta ette. Kui te juba teate, millist artisti soovite oma sündmusele või peole, võtke meiega ühendust nii kiiresti kui võimalik, et tagada nende kättesaadavus. Kuid me saame kindlasti aidata ka lühema etteteatamisajaga ja pakume laia valikut fantastilisi esinejaid ja ansambleid, kes teevad teie peo erakordseks.

KKK ME Agentuur