Lavassaare Trio laiendatud koosseis - ME Agentuur

Lavassaare Trio

on tõelise elamusmuusika sünonüüm. Nad on üle kümne aasta rikastanud Eestimaad meeliköitva, nostalgilise ja lõbusa muusikaga. Lavassaare Trio on üks erakordne ansambel, mis tegelikkuses ei piirdu kolme liikmega, vaid suureneb aeg-ajalt kuni kuue liikmeni ja vastupidiselt sellele, mida nimi võib vihjata, Lavassaare ei ole tegelikult nende kodukohaks! Kõlab ju intrigeerivalt, eks?

See tähendab, et saate tellida selle ansambli vastavalt teie sündmuse vajadustele ja suurusele. Muusikastiil, mida ansambel nimetab “vikerviisideks”, on inspireeritud muuhulgas Herb Alperti, Emil Laansoo, Doris Day, Georg Otsa ja paljude teiste tuntud heliloojate töödest. See on muusika, mis puudutab ja köidab, tõstatab nostalgilisi tundeid ja loob tõeliselt meeldejääva peoatmosfääri. Võib julgelt väita, et Lavassaare Trio on äärmiselt multitalentne seltskond suurepäraste artistide poolt nagu Ado Kirsi, Raido Koppel, Jaanus Jantson, Priit Aimla, Airi Allvee ja Ants Nuut.

Nende huumor, soojus ja emotsionaalne esitusviis võluvad isegi kõige nõudlikumat publikut ja toovad esile kõige kaunimaid emotsioone. Nad libisevad sujuvalt ühest stiilist teise ja suudavad esitada laval nii rahulikke romantilisi ballaade, tantsitavaid rütme ning mõistagi ka lõbusaid kaasahaaratavaid lugusid. Lavassaare Trio esitus paneb teid rõõmustama, kaasa laulma ja jalg sirutub otsekui iseenesest tantsuplatsile. Kui kontsert on läbi, jätavad nad maha eimillestki väiksema kui elamuse, mis jääb kauaks südamesse. Lavassaare Trio on enamat kui lihtsalt ansambel, nad on piduliste tuju tõstjad, rõõmu kaasatoojad ning sobivad suurepäraselt igasugusteks sündmusteks alates pulmadest, sünnipäevadest, tähtpäevadest kuni firma-, jõulu- ja tunnustusüritusteni. Pole kahtlustki, et nende mitmekülgsed anded koos mitmekesise ja kaasakiskuvalt mängitava repertuaariga teevad iga sündmuse meeldejäävaks ja lõbusaks.

Lavassaare Trio koosseisu kuuluvad Eesti muusikamaastikul laialt tuntud ja tunnustatud artistid:

  • Raido Koppel, keda teame kui Väikeste Lõõtspillide Ühingu asutajaliiget, mängib nuppakordionit ja laulab. Ta on olnud professionaalne muusik rohkem kui 30 aastat ja on tuntud oma kirgliku suhtumise poolest lõõtsa- ja akordionimängu.
  • Jaanus Jantson, tuntud ka kui Untsakate asutajaliige, on samuti rohkem kui 30 aastat muusikutee radadel kõndinud, mängides kitarri ja lauldes.
  • Ado Kirsi, keda teame Audru Jõelaevanduse Pundi asutaja ja pasunakoori Õnn Tuli Õuele hinge ja eestvedajana. Üle 30 aasta on Ado olnud muusika ja meelelahutuse maailmas aktiivne, mängides kontrabassi ja lauldes.
  • Priit Aimla lugematutele teada Rahvusooper Estonia esimese trompetistina. Priit on üle 50 aasta mänginud trompetit, enamuse sellest ajast professionaalina. Ta on ka dirigent ning tuntud ka kui filosoof.
  • Airi Allvee on kunstnik, kes on end pühendanud laulmisele. Tema lauluhäält hindavad paljud Eestis. Airi on laulnud ja laulab mitmete swingi-, jazzi-, rocki-, bluesi-, estraadikollektiivide ja bigbändidega.
  • Ants Nuut on võluv muusik, kelle paljud muusikasõbrad tunnevad armastatud ansamblist Apelsin, on mänginud kindlat, kuid samas mitmekülgset rolli Eesti muusikamaastikul.Tema mitmekülgsus ja pühendumus on tuule tiibadesse lisanud Lavassaare Trio esitustele, lisades kordumatu elemendi igasse etteastesse. Ta mängib nii trombooni kui ka trompetit, lisaks on ta võimekas vokalist, vilistaja ning joodeldaja. Tema stiil ja isikupära mõjuvad kaasahaaravalt ning tema musikaalsus ja andekus on Lavassaare Trio oluliseks alustalaks.

Võtke meiega ühendust juba täna, et broneerida enda sündmusele see suurepärane ansambel!

KÜSI PAKKUMIST 👉SIIT:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Category:
error: