Lavassaare Trio laiendatud koosseis - ME Agentuur

Lavassaare Trio

Üle kümne aasta on nad rikastanud Eestimaad meeliköitva, nostalgilise ja lõbusa muusikaga. Kuigi ansambli nimi vihjab kolmele liikmele, on Lavassaare Trio tegelikult paindlik koosseis, mis võib vajadusel suureneda kuni kuue liikmeni. Veelgi üllatavam on see, et Lavassaare ei ole nende kodukoht! Intrigeeriv, kas pole?

Lavassaare Trio on tuntud oma mitmekülgse muusikastiili poolest, mida nad ise nimetavad “vikerviisideks”. Nende repertuaaris leidub mõjutusi sellistelt legendidelt nagu Herb Alpert, Emil Laansoo, Doris Day ja Georg Ots. Nende muusika puudutab ja köidab kuulajaid, tekitab nostalgilisi tundeid ja loob meeldejääva peoatmosfääri. Lavassaare Trio on tõeline multitalentne ansambel, kuhu kuuluvad Ado Kirsi, Raido Koppel, Jaanus Jantson, Priit Aimla, Airi Allvee ja Ants Nuut.

Lavassaare Trio huumor, soojus ja emotsionaalne esitusviis võluvad isegi kõige nõudlikumat publikut, tuues esile kaunid emotsioonid. Nad libisevad sujuvalt ühest stiilist teise, esitledes laval nii rahulikke romantilisi ballaade, tantsitavaid rütme kui ka lõbusaid kaasahaaravaid lugusid. Lavassaare Trio esitus paneb teid rõõmustama, kaasa laulma ja tantsima. Kui pidu lõpeb, jätavad nad maha rõõmu, mis jääb kauaks südamesse. Lavassaare Trio on enamat kui lihtsalt ansambel, nad on rõõmu toojad ja sobivad suurepäraselt igasugusteks sündmusteks, alates pulmadest ja sünnipäevadest kuni firma-, jõulu- ja tunnustusüritusteni. Nende mitmekülgsed anded ja kaasahaarav repertuaar muudavad iga peo meeldejäävaks ja lõbusaks.

Lavassaare Trio koosseisu kuuluvad Eesti muusikamaastikul laialt tuntud ja tunnustatud artistid:

  • Raido Koppel – Väikeste Lõõtspillide Ühingu asutajaliige, mängib nuppakordionit ja laulab. Ta on olnud professionaalne muusik üle 30 aasta ja on tuntud oma kirgliku suhtumise poolest lõõtsa- ja akordionimängu.
  • Jaanus Jantson – Untsakate asutajaliige, kes on samuti üle 30 aasta muusikuteel kõndinud, mängides kitarri ja lauldes.
  • Ado Kirsi – Audru Jõelaevanduse Pundi asutaja ja pasunakoori Õnn Tuli Õuele hinge ja eestvedaja. Üle 30 aasta on Ado olnud muusika ja meelelahutuse maailmas aktiivne, mängides kontrabassi ja lauldes.
  • Priit Aimla – Rahvusooper Estonia esimene trompetist. Priit on üle 50 aasta mänginud trompetit, enamus sellest ajast professionaalina. Ta on ka dirigent ning tuntud filosoof.
  • Airi Allvee – Pühendunud laulja, kelle häält hindavad paljud Eestis. Airi on laulnud mitmete swingi-, jazzi-, rocki-, bluesi-, estraadikollektiivide ja bigbändidega.
    Ants Nuut – Armastatud ansambli Apelsin liige, kes on mänginud kindlat, kuid samas mitmekülgset rolli Eesti muusikamaastikul. Ta mängib nii trombooni kui ka trompetit, lisaks on ta võimekas vokalist, vilistaja ja joodeldaja.

Võtke meiega ühendust juba täna, et broneerida enda sündmusele see suurepärane ansambel!

KÜSI PAKKUMIST 👉SIIT:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Category:
error: