Mustad Kolonelid - ME Agentuur

MUSTAD KOLONELID

– karvane rahvamuusika, mis lööb särama igasuguse peo. Elujõulised ja võrdsete kolonelidena laval säravad muusikud rokivad publikut nii vanade pungi-, rocki-, bluusi-, kui ka tänapäevaste lugudega. Mustad Kolonelid on Kaitseliidu Tallinna maleva rokk ansambel, mis sai alguse 2015. aastal. Bändi liikmed on enamjaolt Tallinna maleva kaitseliitlased, kuid koosseisu kuuluvad ka Harju, Pärnu ja Viru malevate liikmed.

Ansamblile iseloomulikult haarab Mustade Kolonelide lendav rändtsirkus positiivselt kaasa neid, kes on valmis lavahirmust üle saama ja mõnes loos kaasa lööma. Raudne tahe ja armastus muusika vastu on toonud lavale üle 20 võitlusvaimu täis muusiku. Tähistades oma 8ndat tegutsemisaastat, on Mustad Kolonelid andnud rohkem kui 30 kontserti, sealhulgas osalenud sellistel suurejoonelistel üritustel nagu Kaitseliidu 100. aastapäeva kontsert Saku Suurhallis ja Veterani Rock Tallinna Lauluväljakul. Bänd on esinenud ka välisriikides, pakkudes soojendusesinemist sellistele nimedele nagu Metsatöll ja Spiha. Ansambel on tuntud oma vaheldusrikkuse poolest, mis ulatub rokist bluusini, pungist klassikalise popini.

Bänd armastab nii tuntud lugusid kui ka ise loomingut luua. Nad ei piirdu ühegi konkreetse žanriga, vaid kombineerivad eri stiile, et luua oma unikaalset heli. Bänd defineerib end kui “karvase rahvamuusika” ansambel. See tähendab, et nad teevad tuttavatest lugudest julgeid ja mängulisi ümberkorraldusi, lisades sageli omaenda ainulaadse nüansi või lisades kaitseliitlasliku või kaitseväelase sõnumi.

Olenemata lugude žanrist või päritolust, teevad Mustad Kolonelid iga esituse meeldejäävaks, jäädes truuks oma nimetusele “Mustad” selle poolest, et nad on valmis mässama ja “Kolonelid” selle poolest, et nad on alati valmis oma mänguga publikut võitma. Olenemata sellest, kas soovid ansamblit firmapeole, pulma, sünnipäevale või mõnele muule sündmusele, Mustad Kolonelid suudavad oma laia repertuaari ja võimekusega kohaneda iga sündmuse atmosfääriga. Nende energiline ja mänguline esitusviis tagab, et teie üritus jääb kõigile kauaks meelde. Rituaalne muusikaline lend, mis on täis lärmakat rahvamuusikat ja elujõulist rokki, ei jäta kedagi külmaks. Ükskõik, milline on publiku vanus või muusikaline maitse, Mustad Kolonelid suudavad publikus tekitada elevust ja tuju üles tõsta.

Nii et kui otsite bändi, mis looks teie sündmusele ainulaadse ja meeleolu loova atmosfääri, siis Mustad Kolonelid on just see õige valik. Nad toovad kaasa energilise elujõu, sügavad emotsioonid ja toreda muusikalise repertuaari, mis sobib igasuguse sündmusega. Nad on rohkem kui lihtsalt bänd, nad on muusikaline elamus, mis jääb mällu aastateks.

Broneeri nad oma järgmisele peole ja naudi unustamatut muusika- ja meelelahutuskogemust, mida Mustad Kolonelid pakuvad!

KÜSI PAKKUMIST 👉SIIT:

 

 

 

 

 

 

 

Category:
error: