Kaitseliidu Tallinna Maleva Bigband Kaitseliidu Tallinna Maleva Bigband – Professionaalne Bigbänd Tantsuõhtutele ja Tähtpäevadele | Broneeri läbi ME Agentuuri - ME Agentuur

Ideaalne valik tantsuõhtutele ja tähtpäevade tähistamisele

Kaitseliidu Tallinna Maleva Bigband sobib suurepäraselt tantsuõhtutele ja tähtpäevadele nagu naiste-, emade-, isade- või vallapäevad ja eakate jõulupeod – kõikjale, kus iganes tantsitakse.

Bigband mängib peamiselt swingi, jazzi ja tantsumuusikat. Nende repertuaaris on Duke Ellingtoni, Buddy Richi, Nelson Riddle’i, Count Basie ja teiste tuntud orkestrite palasid, samuti Eesti heliloojate seadeid. Bigbandi juhendab alates 2019/2020 hooajast Peeter Saan.

Kaitseliidu Tallinna Maleva Bigband on esinenud erinevatel sündmustel üle Eesti, tuues rõõmu ja energiat igale peole. Nende koostöö professionaalsete muusikute ja vokaalsolistidega, nagu Anet Vaikmaa, Erich Krieger ja Margus Jürisson, tagab kõrgetasemelise ja meeldejääva elamuse.

Ärge laske võimalusel mööda minna – broneerige Kaitseliidu Tallinna Maleva Bigband läbi ME Agentuuri ja lisage oma sündmusele eriline atmosfäär ning unustamatud muusikaelamused!

KÜSI PAKKUMIST 👉SIIT:

 

Category:
error: