Adamsoni Duo - ME Agentuur

Adamsoni Duo

on ansambel, mis täidab iga sündmuse lõbusa ja siira energiaga. Adamsoni Duo koosneb kahest andekast muusikust, kelle unikaalne kooslus laseb taltsutada akustiliste muusikainstrumentide võlu ning mängida südamest muusikat, mis paneb lihtsalt tantsima.

Raido Koppel, kes igapäevaselt õpetab põhikooliõpilasi füüsika saladuste tundmaõppimisel, on ka Väikeste Lõõtspillide Ühingu asutajaliige. Tema armastus muusika vastu on sama suur kui tema austus teaduse vastu. Igapäevaselt õpetab ta õpilasi rakendama kvantfüüsika põhimõtteid, kuid õhtuti transformeerub ta tõeliseks muusikameistriks, ekspluateerides oma nuppakordionit nii, nagu ta oleks selle ise loonud. Raido on aastaid spetsialiseerunud akustilisele muusikale ning talle meeldib eksperimenteerida erinevate žanrite ja stiilidega, andes igale palale omapärase iseloomu.

Ado Kirsi on mees, kes on sügavalt juurdunud Eesti maapinnale ja armastab oma kodumaad sama palju kui muusikat. Ta on üks Audru Jõelaevanduse Pundi asutajatest, pasunakoori Õnn Tuli Õuele eestvedaja ning Audru valla aukodanik. Igapäevaselt näeme teda põllumehena, kelle arusaam põllumajandusest põhineb vastastikusele lugupidamisele ning ta näeb vaeva, et hoida Eesti maad viljakana.

Jõulude ajal astub ta samuti sootuks teise rolli, kui temast saab iga lapse unistus – päris jõuluvana, mis on omamoodi näide tema mängulisest ja loomingulisest vaimust. Just nagu tema muusika, on ka Ado elutähtsate traditsioonide hoidja ning ta on üks neist inimestest, kes suudab hoida elus meie kultuuri ja traditsioone, olgu see siis läbi muusika, pühade tähistamise või põllu harimise. Oma kirgliku esituse ning sügava muusikalise mõistmisega suudab Ado kõnetada kuulajate kõige sügavamaid emotsioone. Ta ei pelga ka teha nalja ning jagada oma lõbusat huumorimeelt, muutes seeläbi kontserdi mitte ainult muusikaliseks naudinguks, vaid ka sõbralikuks ning meeleolukaks sündmuseks.

Oma kire, oskuste ja professionaalsusega on Adamsoni Duo täiuslik kooslus, mis loob meeleolu igale peole, olgu selleks siis pulm, sünnipäevapidu või firmaüritus. Kui te otsite midagi erilist, mis toob naeratuse näole ja jääb mällu kaua peale sündmust, siis Adamsoni Duo on just see, mida te vajate. Nad loovad muusikat mitte ainult kuulamiseks, vaid ka tundmiseks.

Seega, kui soovite oma sündmusele lisada elavat, südamlikku ja meeldejäävat muusikat, on Adamsoni Duo teie parim lahendus!

KÜSI PAKKUMIST 👉SIIT:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Category:
error: