DJ Elmu Sadulsepp - ME Agentuur

DJ Elmu Sadulsepp – Retromuusika Kuningas

DJ Elmu Sadulsepp on tuntud Eestimaa lavadel juba aastakümneid. Tema armastus ja pühendumus 60ndate ja 70ndate muusika vastu on liigutanud paljusid südameid ning loonud meeleoluka atmosfääri nii suurtel kontsertidel kui ka väikestes kogunemistes.
Elmus on sügav lugemishuvi muusikaajaloo vastu, mis on toonud tema diskoriametisse varieeruvuse, teadlikkuse ja laiapõhjalise mõistmise erinevate ajastute suundumustest.
Elmu on ainulaadne diskor, kes võlub publikut oma soojade meloodiavalikutega, peegeldades muusikaajaloo parimat. Tema mängurepertuaaris on igavikulised lood nagu ABBA “Dancing Queen” ja Bee Gees’i “Staying Alive”, mis mitte ainult ei loo nostalgiahetki, vaid toob ka kokku erinevaid generatsioone, jagades koos nendega ajatut muusikarõõmu.

Elmu Sadulsepp on tuntud kui DJ, kes ei tee lihtsalt muusikat, vaid loob mälestusi. Olenemata sündmusest või publikust, on Elmu suurepärane valik, kui soovite, et teie järgmine pidu oleks täis nostalgilist retromeeluolu. Kellele meist ei meeldiks lõbutseda ja tantsida ajatute hittide taustal! Tänu Elmule jõuavad need lood teieni  ja stiilses esituses. Nii, et olenemata sündmusest või peo suurusest, olgu see firmaüritus, sünnipäev või suurejooneline galaõhtu, DJ Elmu Sadulsepp suudab luua meeldejääva elamuse ja panna iga südame rõõmsalt tuksuma. Oleme uhked, et saame pakkuda teile võimalust broneerida Elmu Sadulsepp enda järgmisele sündmusele!

KÜSI PAKKUMIST 👉SIIT:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Category:
error: