Hammond C3 Band - ME Agentuur

Legendid, kes loovad võimsat muusikat

 

Hammond C3 Band on legendaarne ansambel, mis on tuntud oma võimsa ja meeleoluka muusika poolest. Bändi koosseisu kuuluvad Eesti kullafondi muusikud, kes on olnud oluliseks osaks mitmetes tunnustatud ansamblites, nagu Ultima Thule, Music Safe, Mobile ja Omega. Eriti väljapaistev on ansambli koosseisu kuuluva Anne Veski venna Mati Vaarmanni oskus mängida Hammond C3 orelit. Mati Vaarmann on tunnustatud klahvpillimängija, kes on end tõestanud paljudes erinevates muusikaprojektides. Temalt kuuleb võrratuid meloodiaid ja harmooniaid, mis loovad ansambli omapärase kõla.

Hammond C3 orel on klaverile sarnane klahvpill, mis näeb välja nagu klaver. See on elektriajamiga oreli elektriline versioon, mille leiutasid Laurens Hammond ja John M. Hanert ning esmakordselt ehitati instrument 1935. aastal. Selle pilli heli tekitatakse metallrataste ja elektri abil ning pillil on unikaalne võime luua sügavaid ja rikkalikke helitonaalsusi.

Hammond C3 Bandi muusika on tõeline elamus, kus ruumi on nii bluusil, jazzil kui ka funkilikematelgi helidel. Bändi liikmed on meisterlikud oma pillide valdamises ning sulanduvad üheks harmooniliseks tervikuks, luues erakordse muusikalise kogemuse.

Hammond C3 Bandi repertuaar koosneb nii legendaarsetest bluusi- ja jazzihittidest kui ka isikupärasest loomingust, mis pakub värskendavat vaatenurka tuntud žanridele. Nende energiline ja kirglik esitusstiil haarab kuulajaid kaasa, tekitades tundeid ja emotsioone ning jättes unustamatuid mälestusi.

Kui soovite oma järgmisele sündmusele tõeliselt erakordset muusikalist elamust, siis ärge jätke võimalust kasutamata ja tellige Hammond C3 Band juba täna! Teil on võimalus kutsuda oma sündmusele ansambel, kes valdab kunsti muuta meloodiad ja harmooniad maagiliseks muusikaliseks kogemuseks. Ärge jätke võimalust kasutamata ning saage osa unikaalsest muusikalisest elamusest, mida teie ja teie külalised mäletate kogu elu.

Mati Vaarmann – C3 orel, laul
Andres Põldroo – kitarr, laul
Jürto Leek – bass
Toomas Rull –  trummid, laul

KÜSI PAKKUMIST 👉SIIT:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Category:
error: