Audru Jõelaevanduse Punt - ME Agentuur

Audru Jõelaevanduse Punt

on 5-liikmeline: viiul, nuppakordion, akustiline kitarr, akustiline basskitarr, trummid. Kohati saab kuulda ka kolmehäälset vokaali. Repertuaar on väga lai ja mitmekesine – eestikeelsest “süldimuusikast” kuni 60-70 aastate tantsuhittidideni. Audru Jõelaevanduse Punt on Eesti ansambel, mis on tuntud oma rõõmsa ja energilise esinemisstiili poolest. Ansambel loodi 1990. aastatel ning see koosneb mitmekülgsetest muusikutest, kellel on pikk kogemus ning kirg muusika vastu.

Rõõmu ja elamusi pakkuv repertuaar

Ansambli repertuaar on rikas ja mitmekesine, kusjuures nende eriliseks tugevuseks on mere- ja jõeteemalised laulud. Nende muusikalises etteastes peegeldub otsekontakt soolase mereõhuga ning loksuvate jõelainetega. Audru Jõelaevanduse Punt on olnud aktiivne esineja nii Eesti kui ka välismaal, olles astunud üles mitmetel sündmustel, sealhulgas pulmades, sünnipäevadel, firmaüritustel ja festivalidel. Audru Jõelaevanduse Punt on tuntud ka oma lõbusa ja mängulise lavalise esinemisstiili poolest. Nad suudavad publikut kaasata ja kaasa elama panna ning tagavad alati elamusterohke meelelahutuse. Ansambli liikmed on omavahel suurepärases koostöös ning nende muusikaline keemia peegeldub ka nende esitustes.

Audru Jõelaevanduse Punt teab, kui oluline on hea helikvaliteet igal sündmusel ning nad tagavad, et nende esinemine kõlab alati suurepäraselt ja on kõigile osalejatele nauditav. Tänu professionaalsele helitehnika kasutamisele võite olla kindel, et Audru Jõelaevanduse Punt jõuab igale peole koos kvaliteetse heliga, mis täiendab nende elavat ja meelelahutuslikku esinemist.

KÜSI PAKKUMIST 👉SIIT:

 

 

 

 

Category:
error: