Agulipoisid - ME Agentuur

AGULIPOISID

on elujõuline rahvamuusikabänd, kes on pärit Tori vallast. Bänd koosneb neljast andekast noormehest, kes on tuntud oma kirgliku huvi ja pühendumuse poolest traditsioonilise Eesti rahvamuusika suhtes. Nende teekond on olnud täis õppimist, avastamist ja muusikalist lõõgastust, muutes neid üheks kõige enam austatud noorteansambliteks oma valdkonnas.

Agulipoisid on ainulaadne kooslus, kus iga liige – John-Silver Mitt ja Märt Jaanus Tammann mängivad lõõtspilli, Martti Šorin kitarri, Siim-Kaspar Kollamaa basskitarri – toob ansamblisse erilise maitse ja stiili. Nad on iseõppijad, kes julgustavad ja toetavad üksteist ning nende pühendumus oma muusikaoskuste arendamisele on inspireeriv. Agulipoisid esitavad tuntud rahvalaule, hoides au sees ja tutvustades traditsioonilist Eesti rahvamuusikakultuuri. Eriliselt armastavad nad esitada ansambel Untsakad bändi lugusid, mille kaudu toovad publikule unustatud ja hääbumisohus olevaid lugusid ja laule. Oma mitmekesise repertuaari kaudu viivad nad kuulajad teekonnale läbi meremeeste, sõdurite ja armastuse lugude ning metsavendade laulude. Agulipoisid on ideaalne valik pubidele, asutuste- ja ettevõtete suurüritustele. Nende särav esitlus ja pühendumus rahvamuusika väärtustamisele loovad meeldejääva ja kaasahaarava kogemuse. Noored, andekad ja täis entusiasmi, kes naudivad iga hetke laval, tuues kuulajateni muusika, mis kõnetab kõiki põlvkondi.

Kui te otsite midagi uut ja värsket või soovite taasavastada midagi tuttavat ja armastatut, siis Agulipoisid on teie jaoks õige valik!

KÜSI PAKKUMIST 👉SIIT:

 

 

 

 

 

Category:
error: