Sven Himma & Toomas Valgre - ME Agentuur

Mitmekeelse tantsumuusika meistrid Tallinnast

Avastage ansambel EHE , 2-liikmeline muusikagrupp, mis on kuulsust kogunud oma mitmekülgse tantsumuusikaga. Kui soovite oma peole tuua energiat, tantsu ja rõõmu, siis ansambel EHE on teie jaoks. Nad pakuvad erinevates keeltes (eesti, inglise, soome ja vene) laia repertuaari, mille nad on omandanud aastakümnete jooksul esinedes erinevatel lavadel. Nende muusika valik sobib ideaalselt iga vanuserühma ja sündmuse jaoks, olgu selleks pulmad, sünnipäevad või firmapeod.

Ansambel EHE koosneb kahest liikmest: Toomas Valgre, kes toob lavale oma hääle ja kitarri oskused ning Sven Himma, kes täiendab esitust oma basskitarriga. Koos loovad nad rikkaliku ja meeldejääva muusikalise elamuse, olles võimelised esinema nii eraldi solistidena kui ka ühtse duona. Nende repertuaar hõlmab erinevate ajastute pop- ja diskomuusikat, rock’n’rolli klassikaid ning ajatuid viise, tagades, et igal peol kõlab just õige muusika. Ansambel pakub ka professionaalset helivõimendust ja lavavalgustust, et iga esinemine oleks täiuslik.

Broneeri ansambel EHE juba täna!

Ansambel EHE toob teie sündmusele elu, pakkudes laia muusikavalikut, mis rahuldab iga kuulaja maitset. Olenemata sündmuse suurusest või asukohast, suudab ansambel Ehe luua atmosfääri, mis paneb igaühe südame kiiremini põksuma ja jalad tantsima.

Ärge laske sellel võimalusel libiseda – broneerige ansambel EHE juba täna ME Agentuuri kaudu ja muutke oma järgmine sündmus erakordselt meeldejäävaks, teie külalised räägivad sellest veel kaua!

KÜSI PAKKUMIST 👉SIIT:

 

 

 

 

 

 

 

 

Category:
error: