Lavassaare Trio - ME Agentuur

Lavassaare Trio

on tõelise elamusmuusika sünonüüm. Nad on üle kümne aasta rikastanud Eestimaad meeliköitva, nostalgilise ja lõbusa muusikaga. Lavassaare Trio on üks erakordne ansambel, mis tegelikkuses ei piirdu kolme liikmega, vaid suureneb aeg-ajalt kuni kuue liikmeni ja vastupidiselt sellele, mida nimi võib vihjata, Lavassaare ei ole tegelikult nende kodukohaks! Kõlab ju intrigeerivalt, eks?

See tähendab, et saate tellida selle ansambli vastavalt teie sündmuse vajadustele ja suurusele. Muusikastiil, mida ansambel nimetab “vikerviisideks”, on inspireeritud muuhulgas Herb Alperti, Emil Laansoo, Doris Day, Georg Otsa ja paljude teiste tuntud heliloojate töödest. See on muusika, mis puudutab ja köidab, tõstatab nostalgilisi tundeid ja loob tõeliselt meeldejääva peoatmosfääri. Võib julgelt väita, et Lavassaare Trio on äärmiselt multitalentne seltskond suurepäraste artistide poolt nagu Ado Kirsi, Raido Koppel, Jaanus Jantson, Priit Aimla, Airi Allvee ja Ants Nuut.

Nende huumor, soojus ja emotsionaalne esitusviis võluvad isegi kõige nõudlikumat publikut ja toovad esile kõige kaunimaid emotsioone. Nad libisevad sujuvalt ühest stiilist teise ja suudavad esitada laval nii rahulikke romantilisi ballaade, tantsitavaid rütme ning mõistagi ka lõbusaid kaasahaaratavaid lugusid. Lavassaare Trio esitus paneb teid rõõmustama, kaasa laulma ja jalg sirutub otsekui iseenesest tantsuplatsile. Kui kontsert on läbi, jätavad nad maha eimillestki väiksema kui elamuse, mis jääb kauaks südamesse. Lavassaare Trio on enamat kui lihtsalt ansambel, nad on piduliste tuju tõstjad, rõõmu kaasatoojad ning sobivad suurepäraselt igasugusteks sündmusteks alates pulmadest, sünnipäevadest, tähtpäevadest kuni firma-, jõulu- ja tunnustusüritusteni. Pole kahtlustki, et nende mitmekülgsed anded koos mitmekesise ja kaasakiskuvalt mängitava repertuaariga teevad iga sündmuse meeldejäävaks ja lõbusaks.

Kui Lavassaare Trio koosseisus on ainult Ado Kirsi, Jaanus Jantson ja Raido Koppel, tekib eriline ja huvitav muusikaline dünaamika, mis pakub kuulajatele unikaalseid ja jäävaid emotsioone.

Ado Kirsi tugev ja emotsionaalne kontrabassimäng ning lauluhääl annavad Lavassaare Trio helile sügavust ja soojust. Tema kogemus ja karisma, mida ta on aastate jooksul muusikas omandanud, on otsekohe tajutavad, kui ta laval on.

Jaanus Jantson lisab ansambli helile omapärase sära oma südantpuudutava kitarrimänguga ning tundliku ja emotsionaalse lauluhäälega. Tema detailitäpsus, mis tuleneb tema raamatupidaja tööst, peegeldub tema esituses, mis on alati teostatud suure hoole ja armastusega.

Raido Koppel, kelle nuppakordionil esitatud meloodiad ja vokaalid lisavad Lavassaare Trio muusikale unikaalset elavust ja sügavust. Raido oskab igasse pillilugusse tuua pedagoogilise suunitlusega uut tõlgendust, mis on pärit tema kogemusest õpetajana.

Kokku loovad nad ansambli, mille helilooming on sama unikaalne nagu liikmed ise. On haruldane leida nii rikkalike kogemustega muusikaline kooslus, mille liikmed on sama andekad nii individuaalsete artistidena kui ka ansambli osana. Kuigi Lavassaare Trio võib esineda erinevates koosseisudes, on Ado, Jaanus ja Raido kombinatsioon alati kindla peale minek.

Võtke meiega ühendust juba täna, et broneerida enda sündmusele see suurepärane ansambel!

KÜSI PAKKUMIST 👉SIIT:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Category:
error: