Lavassaare Trio

Lavassaare Trio

Lavassaare Trio

esitab vikerviise ning vestleb laulude-pillilugude vahele lõbusaid või kurbi lugusid.
Härrad võiksid enne meie peole tulekut hinnata kriitiliselt oma tantsukingade läbisõitu. Daamidel palume kaasa võtta taskurätt kurbade laulude kuulamise puhuks.
Stiili üldnimetajaks võib öelda 30ndate kontsert- ja tantsumuusika, kuid repertuaar on siiski väga mitmekesine ja sellest ei puudu ka tänapäeval tuntuks saanud lugusid. Repertuaaris on nii eesti- kui välismaakeelseid laule ja tantse.

  • Ado Kirsi – laul, kontrabass, puhkipillid
  • Raido Koppel – akordion, laul
  • Priit Aimla – trompet, löökpillid, laul
  • Jaanus Jantson –  kitarr, laul, puhkpillid

Ado Kirsi
Muusika ja meelelahutusega tegelenud üle 30 aasta. Ansambli Audru Jõelaevanduse Pundi üks asutajatest, pasunakoori Õnn Tuli Õuele hing ja eestvedaja, Audru valla aukodanik. Vabal ajal töötab jõulu-, pulma-, peo-, õhtu- ja helitehnikavanana.

Raido Koppel
Ansambli Väikeste Lõõtspillide Ühingu asutajaliige, pasunakoori Õnn Tuli Õuele liige. Üle 30 aasta professionaalselt muusikaga tegelenud ning peale selle eest vedanud Pärnu kandi lõõtspilli- ja akordionimängu. Pillimängust vabal ajal töötab põhikooli füüsikaõpetajana.

Jaanus Jantson
Ansambli Untsakate asutajaliige. Samuti üle 30 aasta professionaalselt muusikaga tegelenud. Pillimängust vabal ajal töötab raamatupidajana.

Priit Aimla
Üle 50 aasta trompetit mänginud, enamuse sellest ajast professionaalina. Estonia teatri esimene trompet ja dirigent, pasunakoor Õnn Tuli Õuele abidirigent.

KÜSI PAKKUMIST 👉SIIT:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Category: