Airi & Party - ME Agentuur

Muusikaline särts igaühe tantsusammule

Airi & Party on kolmeliikmeline ansambel, mis toob igale peole unustamatu energia ja meeleolu läbi mitmekesise muusikavaliku. Ansambel on pühendunud kvaliteetse tantsumuusika esitamisele erinevates keeltes, et vastata igal peolise muusikaeelistusele.

Airi & Party koosseis on hoolikalt valitud, et pakkuda mitmekülgset ja kvaliteetset muusikaelamust. Airi Ojamets, esivokalist ja akustilise kitarri mängija, toob lavale oma erakordse hääle ja muusikalise tundlikkuse. Sven Himma, ansambli basskitarrist ja teine vokalist, rikastab esitust sügavate bassihelide ja harmoonilise lauluga. Toomas Valgre, kitarrist ja kolmas vokalist, lisab esinemisele virtuoossust ja muusikalise arranžeeringu mitmekülgsust. Koos moodustavad nad terviku, mis suudab rõõmustada nii klassikalise peotantsu kui ka mitmesuguste pop- ja rockhittide nautijaid, esitades laule erinevates keeltes ja pakkudes meeldejäävat elamust igale sündmusele.

Kolmehäälne kooskõla ja individuaalne solistivõimekus võimaldavad neil pakkuda laia muusikavalikut, mis haarab kuulajaid esimesest nootist. Airi & Party repertuaarist leiab kõike alates 80ndate ja 90ndate pop- ja diskomuusika hittidest kuni 60ndate ja 70ndate igihaljaste viiside, rock’n’rolli klassikani ning klassikalise peotantsu muusikani.

Oma mitmekülgse muusikapagasiga sobivad nad suurepäraselt erinevatele sündmustele, sealhulgas pulmad, firmapeod, sünnipäevad ja muud sündmused, kus soovitakse tantsida ja nautida head muusikat.

Miks valida Airi & Party?

  • Mitmekeelne muusikavalik loob rahvusvahelise atmosfääri igale üritusele
  • Kolmehäälne harmoonia ja professionaalne esitus
  • Paindlikkus ja valmidus kohandada esinemine vastavalt teie sündmuse stiilile

Ärge laske sellel võimalusel libiseda – broneerige Airi & Party  juba täna ME Agentuuri kaudu ja muutke oma järgmine sündmus erakordselt meeldejäävaks ja teie külalised räägivad sellest veel kaua!

KÜSI PAKKUMIST 👉SIIT:

 

 

 

 

 

 

Category:
error: