Pasunakoor Õnn Tuli Õuele - ME Agentuur

Muusikaline rõõm igale sündmusele!

Pasunakoor Õnn Tuli Õuele on energiast pakatav Pärnu orkester, mille 20. liikmeline koosseis toob esile muusika südantpuudutavad emotsioonid. Nende repertuaar pakub elamusi kõikidele muusikasõpradele, hõlmates nii 20. sajandi alguse klassikalist puhkpillimuusikat kui ka populaarseid rahvaviise.

Mitmekesine repertuaar

Pasunakoor Õnn Tuli Õuele ei piirdu ainult ühe žanriga – nende repertuaar ulatub 20. sajandi alguse tunnustatud klassikalistest helidest kuni kaasaegsete meloodiateni. Olenemata sündmuse tüübist, on ansambel alati valmis looma ainukordset õhkkonda, pakkudes kustumatu muusikalise elamuse, mis teeb iga kuulaja südame rõõmsaks. Pasunakoori liikmeid iseloomustab nende autentne energia, entusiasm ja mängulust, mis nakatab igat publikut. Unustamatu mulje jätab mitte ainult nende rikkalik ja mitmekülgne repertuaar, vaid ka nende esitlusstiil. Seepärast on Õnn Tuli Õuele tõeline meisterlik emotsioonide looja.

Ado Kirsi – Õnn Tuli Õuele asutaja ja eestvedaja

on eekõige tuntud ka kui Audru Jõelaevanduse Pundi ja Lavassaare Trio rajaja ning kunstiline juht. Tema dünaamiline olemus, juhtimispädevus ning organisatoorne efektiivsus on kujundanud selle ansambli sügavaima olemuse ja iseloomu. Ado on see, kes hoiab kõikidel liikmetel silma peal, tegeleb pasunakoori nootide ja -pultidega ning vaatab, et kõik toimiks laitmatult. Tema kirg, pühendumus ja organiseerimisvõime on teinud Pasunakoor Õnn Tuli Õuele üheks Pärnu armastatuimaks pasunakooriks.

Priit Aimla – Õnn Tuli Õuele abidirigent,

kelle juhendamisoskused ja professionaalne lähenemine muusikale on Õnn Tuli Õuele suureks boonuseks. Priit on justkui kingitus pasunakoorile, toetades neid uute ideede ja vaatenurkadega.

Rikasta oma järgmist sündmust puhkpilli muusikaga!

Pasunakoor Õnn Tuli Õuele on suurepärane valik igaühele, kes soovib tuua tõelist muusikaenergiat ja elurõõmu oma sündmusele. Kui teil on tulemas pidu või sündmus, mis vajab meelelahutust, mis jääb meelde ja rõõmustab teie külalisi, siis pole paremat valikut kui Pasunakoor Õnn Tuli Õuele.

Pasunakoor Õnn Tuli Õuele ametlik Facebooki lehekülg asub SIIN:

KÜSI PAKKUMIST 👉SIIT:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Category:
error: