Surya Fire Studio - ME Agentuur

Tule- ja valguskunsti elamus Teie sündmusele

Surya Fire Studio on etendusgrupp, mis on spetsialiseerunud tule-, LED-show’dele, tuleteatrile ja elavatele skulptuuridele. Surya Fire Studio pakub unikaalseid etendusi, mis sobivad ideaalselt igat tüüpi sündmustele – alates suurtest festivalidest ja välisüritustest kuni intiimsemate koosviibimisteni, nii vabas õhus kui ka siseruumides.

Surya Fire Studio toob teie sündmusele võlu läbi tule- ja valgusetenduste, mis on meisterlikult kombineeritud kaasaegse muusika ja idamaiste rütmidega. Olgu selleks hingemattev “Todora” tuleshow Balkani muusika saatel, salapärane “Baiuca” täiskuu rituaalidega või särav “Neoon” LED-show, nende etendused loovad meeldejääva atmosfääri ja jäädvustavad publiku kujutlusvõime.

“Todora” tuleshow

Võimas etendus, kus Balkani muusika rütmid kohtuvad leekide tantsuga, pakkudes kirglikku ja meeldejäävat vaatemängu.

“Baiuca” täiskuu rituaal

Salapärane ja võluv etendus, mis ammutab inspiratsiooni täiskuu maagiast ja loitsudest, tuues lavale naiseliku jõu ja graatsia.

“Neoon” LED-show

Erk ja futuristlik valgusetendus, kus säravad LED-kostüümid ja dünaamiline koreograafia loovad unustamatu visuaalse elamuse.

Surya Fire Studio etendused on täiuslik valik lisamaks teie peole või sündmsele ainulaadset sära ja meeleolu. Kogenud artistid ja läbimõeldud etendused tagavad, et teie päev ei unune. Sobivad suurepäraselt nii suurtele kui ka väikestele sündmustele.

Tellige Surya Fire Studio oma järgmiseks sündmuseks. Olgu see siis kogukonnafestival, firmaüritus, või privaatne pidu, koos Surya Fire Studio’ga teeme teie sündmuse meeldejäävaks. Broneeri juba täna ja anna oma peole särav elamus!

KÜSI PAKKUMIST 👉SIIT:

 

 

 

 

 

 

 

Category:
error: