Siim Roos Trio - ME Agentuur

Unustamatu muusikaelamus teie sündmusele

Siim Roos Trio, koosseisus Siim Roos (vokaal, klaver), Emma Johanna Lepasoo (vokaal) ja Erko Pettai (kitarr) on ideaalne valik, kui soovite tuua oma sündmusele ainulaadset ja meeldejäävat muusikalist atmosfääri. Nende muusika viib kuulajad meeleolukale ja kaasahaaravale kontserdile, olgu selleks siis sünnipäev, firmaüritus või pidulik pulmatseremoonia.

Erakordne repertuaari valik

Siim Roos Trio pakub laiahaardelist muusikavalikut, mis sisaldab romantilisi lugusid, kuumasid ladina rütme ning särisevaid rockilikumaid palasid. Nende muusika kutsub kuulajaid kergele muusikarännakule, pakkudes äratundmisrõõmu ja uusi avastusi igaühele. Trio esitustes on midagi igale maitsele, alates südantsoojendavatest ballaadidest kuni energiliste tantsulugudeni. Paindlik ja laiaulatuslik repertuaar võimaldab neil kohanduda vastavalt teie soovidele, olgu selleks siis lõõgastav taustamuusika õhtusöögi ajal või hoogne show, mis paneb teie külalised tantsima.

Ärge laske käest võimalust muuta oma järgmine sündmus tõeliselt meeldejäävaks. Broneerige Siim Roos Trio juba täna ja laske ansamblil luua muusikaline elamus, mis ületab kõik teie ootused. Koos esinemisega pakume ka professionaalset helitehnikat, tagades parima kvaliteediga heli kogu ürituse vältel.

KÜSI PAKKUMIST 👉SIIT:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Category:
error: