Siim Aimla Funk Band - ME Agentuur

Eesti džässmuusika pärl

Alates 2017. aastast on Siim Aimla Funk Band olnud tõeline kingitus Eesti jazz-sõpradele. Asutatud andeka saksofonisti ja jazzmuusiku Siim Aimla poolt, on bänd kiiresti tõusnud Eesti muusikamaastiku tähtsaks osaks. Nende muusika on ainulaadne segu klassikalisest jazzist, funki rütmidest ja voolavast improvisatsioonist, tuues lavale energilise ja kaasakiskuva etteaste.

Siim Aimla Funk Band on välja andnud kaks märkimisväärset albumit, mis näitavad bändi loomingulist arengut ja muusikalist mitmekülgsust:

2019 “We need to talk!” 
2021 “Blind Date”

Siim Aimla Funk Band koosneb andekatest ja kogenud muusikutest:

  • Siim Aimla – saksofon
  • Jason Hunter – trompet
  • Sten Valdmaa – tromboon
  • Artis Boriss – klahvpillid
  • Paul Daniel – kitarr
  • Roland Jairus – basskitarr
  • Karl-Juhan Laanesaar – trummid

Ansambel teeb koostööd mitmete tunnustatud artistidega, nii laval kui ka stuudios, sealhulgas: Rita Ray, Sofia Rubina, Eleryn Tiit, Marvi Vallaste, Alika Milova, Genka, Silver Laas, Kalle Sepp.

Siim Aimla Funk Band‘i tõeline võlu peitub nende live-esitustes. Ansambli suhtlus publikuga ja lavaenergia teevad iga kontserdi kordumatuks elamuseks, muutes iga esinemise sama elevaks ja nauditavaks nagu reede õhtu. Siim Aimla Funk Band sobib suurepäraselt erinevateks sündmusteks. Olgu tegu pulmade, suurürituste, tähtpäevade, tantsuõhtute või muude pidulike sündmustega, pakub Siim Aimla Funk Band kvaliteetset ja meeldejäävat muusikaelamust. Nende mitmekülgne repertuaar ja oskus kohanduda sündmuse iseloomuga teeb neist ideaalse valiku iga peo jaoks.

Kui soovite oma üritusele tuua tõeliselt kvaliteetset ja meeldejäävat muusikaelamust, on Siim Aimla Funk Band ideaalne valik.

KÜSI PAKKUMIST 👉SIIT:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Category:
error: