Reet Linna & Are Jaama - ME Agentuur

Ideaalne valik iga sündmuse jaoks

Reet Linna ja Are Jaama duo on suurepärane valik nii suurtele kui ka väikestele sündmustele, tuues kaasa rikkaliku ja mitmekülgse muusikalise kogemuse. Reet Linna, tuntud oma pikaajalise karjääri poolest Eesti Televisioonis ja armastatud lauljana, koos andeka kitarrist Are Jaamaga, loovad ansambli, mis pakub unustamatuid elamusi.

Reet Linna on Eesti muusika- ja televisioonimaailma üks armastatumaid ja tunnustatumaid isikuid, tuntud oma mitmekülgse ja pikaajalise karjääri poolest. Alustades tööd Eesti Televisioonis 1969. aastal, on ta läbi aastate töötanud muusikasaadete assistendi, toimetaja ja saatejuhina, luues ja juhtides mitmeid märgilisi saateid. Lisaks teletööle on ta teinud koostööd paljude tuntud artistidega ja osalenud erinevates muusikaprojektides. Tema panus Eesti meelelahutusmaailma on mõõtmatu, olles jätnud jälje paljude eestimaalaste südametesse oma laulude ja saadetega.

Are Jaama on erakordselt andekas ja mitmekülgne muusik, kes on tuntud oma oskusliku kitarrimängu poolest. Ta teeb koostööd paljude tuntud Eesti artistidega, sealhulgas Reet Linna, Erich Kriegeri ja Tõnu Raadikuga, tuues igasse esinemisse ainulaadset värvingut ja kõrgel tasemel muusikalisi oskusi. Are Jaama mängib nii klassikalisi meloodiaid kui ka kaasaegseid pop- ja folklaule, näidates oma mitmekülgsust erinevates žanrites.

Reet Linna ja Are Jaama muusika repertuaar on lai, sisaldades nii klassikalisi meloodiaid kui ka kaasaegseid hitte, mis rõõmustavad igas vanuses publikut. Nende kogemus ja professionaalsus tagavad, et iga esinemine on kõrge kvaliteediga ja meeldejääv.

Kui soovite neid broneerida oma järgmisele sündmusele, võtke ühendust ME Agentuuriga. Nad on suurepärane valik, kui soovite lisada oma üritusele klassi ja meeldejäävaid muusikalisi hetki.

KÜSI PAKKUMIST 👉SIIT:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Category:
error: