ÖöTöö Kvintett - ME Agentuur

Džässi piirideta maailm, inspireeritud öistest loomehetkedest

 

Öötööl on omad võlud. See on aeg, mil mõned tõelised loojad ärkavad elule, nende hulgas mitmed maailma džässmuusikud.

ÖöTöö Kvintett on Eesti juhtiv džässmuusika ansambel, koosnedes Eesti tippmuusikutest Allan Järve (trompet), Danel Aljo (saksofon), Raun Juurikas (klahvpillid), Heikko Remmel (kontrabass) ja Toomas Rull (trummid). Ansambel esitab muusikat, mis on suuresti sündinud öösel, olles õhtutundide inspiratsiooni ja loovuse tulemus. Ansambli eestvedaja Toomas Rulli sulest pärinevate originaallugude hulka kuuluvad ka mitmed vanad palad, millele on antud värsked öötöötlused.

ÖöTöö Kvinteti muusika liigitub džässi laia ja piirideta kategooriasse, pakkudes kuulajatele optimistlikku, kaasakiskuvat ja tantsulist elamust. Selle põnev segu mõjutustest tõstab esile iga liikme ainulaadseid oskusi ning pakub džässišnittide jaoks värsket ja moodsat lähenemist.

ÖöTöö Kvintetti saab tellida mistahes üritustele ja sündmustele, kus soovitakse lisada elavat muusikat. Nad on ideaalseks valikuks kontserdiks, festivaliks või mis tahes ürituseks, mis vajab lõõgastust ja meeleolu loovat esinemist. Nende ainulaadne helikõla ja lavaline energia toovad igale sündmusele elu ning pakuvad meeldejäävat kogemust kõigile kohalviibijatele.

ME Agentuur on uhke, et saab pakkuda Eesti ühte parimat džässi ansamblit ÖöTöö Kvintetti just teie sündmusele.

Ükskõik, kas otsite jõustavaid, kaasakiskuvaid džässmuusikuid oma järgmisele sündmusele või soovite lihtsalt nautida meisterlikult esitatud džässi, on ÖöTöö Kvintett teie parim valik Eestis – broneerige neid juba täna!

Nautige Eesti parimate džässmuusikute unikaalset ja kaasahaaravat muusikat!

KÜSI PAKKUMIST 👉SIIT:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Category:
error: