Nikita Korzoun & Kalev Karlson - ME Agentuur

Jazzmuusika südamest südamesse

Nikita Korzouni ja Kalev Karlson, kaks erakordselt andekat muusikut, kes toovad teieni jazzmuusika parimad palad. Nende esinemised on ideaalsed neile, kes otsivad midagi erilist ja meeldejäävat, olgu siis tegemist salongiõhtute, pulmatseremooniate või pidulike sündmuste algusega.

Nikita Korzoun, saksofonist, kes on oma hariduse omandanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias, on sügavalt pühendunud traditsioonilise jazzmuusika taaselustamisele, tuues samas mängu ka kaasaegsed elemendid. Tema inspiratsiooniallikate hulka kuuluvad jazzlegendid nagu Cannonball Adderley ja Michael Brecker. Nikita on osalenud mitmetel rahvusvahelistel jazzifestivalidel, kus on tõestanud end silmapaistva artistina.

Kalev Karlson, jazzkitarrist, kes omandas oma muusikalise hariduse Hollandis, Utrehcti konservatooriumis, on samuti saanud tunnustust oma unikaalse stiili ja esinemiste eest. Kalevi muusika on rikas erinevate mõjutuste poolest, ulatudes Euroopa jazzist kuni Põhja-Ameerika traditsioonideni.

Nikita Korzoun ja Kalev Karlson Duo esinemised on midagi enamat kui lihtsalt kontserdid; need on sügavalt emotsionaalsed elamused, mis kõnetavad kuulajate südameid. Olgu eesmärgika peomeeleolu loomine, pulmad, aastapäevad või romantilised hetked nagu kihlumised ja õhtusöögid, Nikita ja Kalevi muusika loob iga kord erilise ja intiimse atmosfääri.

Lisaks tavapärastele esinemistele pakuvad nad võimalust tellida duo üllatusesinejaks, et muuta teie olulised hetked veelgi meeldejäävamaks. Nende muusika on ideaalne kaaslane, kui soovite lisada oma erilistele hetkedele sügavust, soojust ja unustamatut meeleolu.

Võtke ühendust ME Agentuuriga, et broneerida Nikita Korzouni ja Kalev Karlsoni Duo oma sündmusele, tuues sellega igasse hetke ehtsat südamesoojust ja erilist võlu.

KÜSI PAKKUMIST 👉SIIT:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Category:
error: