LiiSiim Duo - ME Agentuur

Pop-jazzi sära Teie peol

LiiSiim Duo on unikaalne muusikaline kooslus, mis sai alguse Otsa koolist. Nende kirg muusika vastu on viinud nad pop-jazzi žanri südamesse, pakkudes kuulajatele mitmekülgset ja maitsekalt valitud repertuaari. Duo esitab lugusid, mis haaravad tähelepanu ja panevad kaasa elama, tuues iga esinemise juurde oma isikupärase stiili.

LiiSiim Duo repertuaar kõlab pop-jazzi rütmides, pakkudes kuulajatele nii haaravaid meloodiaid kui ka sügavalt puudutavaid muusikalisi elamusi. Nende muusika on täiuslik valik salongiõhtuteks, pulmatseremooniateks, sünnipäevadeks või igaks sündmuseks, kus on oluline kõrgetasemeline muusikaline elamus.

Lisaks duole on võimalik nende esinemist rikastada, lisades koosseisu cajonimängija või basskitarristi. See annab muusikale võimaluse täielikult avaneda ja kohanduda teie sündmuse eripära ning atmosfääriga.

LiiSiim Duo on tõestanud end erinevatel lavadel ja üritustel – alates elavatest esinemistest Suurel Tallinna Toidutänaval Tallinna Lauluväljakul kuni intiimsete kontsertideni. Nad on osalenud ka Jazzkaare linnaruumiprojektis, näidates oma muusikaga, kuidas jazz võib elavdada linnaruumi ja tuua kokku erinevaid inimesi.

Broneeri LiiSiim Duo oma sündmusele

LiiSiim Duo on valmis tooma oma erilist helimaailma just teie sündmusele, luues atmosfääri, mis kõnetab iga kuulajat. Nende mitmekülgne ja maitsekas esinemine rikastab igat sündmust, olgu selleks siis ettevõtte pidu, konverents, aktus, festival, sünnipäev, pulm või mõni teine tähtis sündmus.

KÜSI PAKKUMIST 👉SIIT:

 

 

 

 

 

 

 

Category:
error: