Vabariigi pillimees ja meisterlik lõõtsamängija

ME Agentuur on uhke, et saab esitleda andekat lõõtsamängijat Kert Krüsbanit, keda tunnustati 2022. aastal vabariigi pillimehe tiitliga. Kert on pärit Vihasoo külast Kuusalu vallast, ta on 25-aastane pärimusmuusika talent, kes on pühendunud lõõtsamängule juba 18 aastat. Kert alustas oma muusikalist teekonda ansamblis Lahemaa Rahwamuusikud, kus teda juhendasid Viivi Voorand ja Raivo Nurmsalu. Ta on lõpetanud Elleri Muusikakooli pärimusmuusika erialal ja täiendab end pidevalt, õpetades lõõtspillimängu mitmetes Eesti muusikakoolides.

Kert on tuntud oma sügavalt juurdunud muusikaliste oskuste ja kirgliku esinemisstiili poolest. Tema muusika ammutab inspiratsiooni tema perekonnast, kus akordioni mängisid nii tema vanaisa Lembit Voorand kui ka onu Mati Voorand ning mängib ka ema Merle Krüsban.

Kert pälvis Vabariigi Pillimehe tiitli pärast konkureerimist 24 soolopillimängijaga, kus publik valis ta võitjaks. Tunnustuseks andis talle Eesti Vabariigi president Alar Karis hõbemärgi ja lisaks võitis ta 1500-eurose stipendiumi Eesti Kultuurkapitalilt. Lisaks sooloesinemistele musitseerib Kert Krüsban ansamblites Tuulebant, Pärlin ning Duo Krüsban ja Mänd. Tema mitmekülgne oskus ja südantsoojendav esinemine toovad igale sündmusele erilise hõngu.

Broneerige Kert Krüsban oma järgmisele üritusele, et tuua kaasa autentset Eesti pärimusmuusikat

Kui soovite tuua oma üritusele tõelist Eesti pärimusmuusika pärlit, võtke ühendust ME Agentuuriga, et broneerida Kert Krüsban. Pakume teile professionaalset ja muretut korraldust, tagades, et teie sündmus saab olema meeldejääv.

KÜSI PAKKUMIST 👉SIIT:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Category: