Nikita Korzoun Kvartett - ME Agentuur

Jazzmuusika sügavus ja soojus

Nikita Korzoun Kvartett – väljapaistev koosseis, mis on kogunud enda ümber mõned Eesti jazzmuusika säravaimad talendid. Kvartetti juhib saksofonist Nikita Korzoun, kelle kõrval loovad unikaalse helipildi Lota-Loviisa Rohtla kontrabassil, Ilari Mäkelä klaveril ja Severi Sorjonen trummidel. See kooslus pakub kuulajatele värsket ja elavat lähenemist jazzmuusikale.

Jazzmuusika, mis puudutab hinge

Nikita Korzoun ja tema kvartett esindavad jazzmuusika traditsioonilisi väärtusi, tuues samas sisse kaasaegseid noote ja isiklikku puudutust. Nikita, kelle muusikalist teekonda on inspireerinud sellised jazzlegendid nagu Cannonball Adderley, Kenny Garrett, Michael Brecker, John Coltrane ja McCoy Tyner, püüab oma mängus ühendada ajatut jazzitunnetust tänapäevaste teadmiste ja oskustega. Kvarteti omalooming, mis on pühendatud lähedastele inimestele ja olulistele sündmustele, pakub kuulajatele justkui kohvitassi kõrvale sobivat hommikust ergutust või päeva igasse hetke sobivat turgutust.

Nikita ja tema sõprade loodud muusika kõlab festivalidel, kontsertidel ja eriüritustel, sobides ideaalselt nii suurtele lavadele kui ka intiimsematele esinemispaikadele – alates jazziklubidest kuni mereranna kontsertini. Nende esinemised on täis soojust ja lähedust, mida muusikud suudavad edasi kanda igale kuulajale, luues ühtekuuluvustunde ja pakkudes kordumatuid elamusi.

Olenemata sündmuse formaadist või asukohast, Nikita Korzouni kvartett toob teie üritusele jazzmuusika sügavuse ja soojuse. Olgu see siis elav muusika festivalil, ettevõtte üritusel, privaatsel peol või kontsert mererannas, kvarteti esinemine rikastab iga koosviibimist unustamatu muusikalise elamusega. Laske jazzmuusikal kanda enda ja oma külaliste meeli, luues sündmuse, mis jääb kauaks meelde.

KÜSI PAKKUMIST 👉SIIT:

 

 

 

 

 

Category:
error: