Estonian Percussion Group - ME Agentuur

Tere tulemast löökpillimuusika imelisse maailma!

Estonian Percussion Group, koosneb neljast andekast Eesti löökpilliartistist – Karl Johann Lattikas, Lauri Metsvahi, Tiit Joamets ja Tanel-Eiko Novikov – kutsub teid sukelduma nende kirglikku ja mitmekülgsetesse esitustesse. Alates 2020. aastast on see silmapaistev ansambel pakkunud kuulajatele unustamatuid elamusi, tuues lavale löökpillimuusika kuldvara ning demonstreerides oma meisterlikkust ja energiat igas esituses.

Estonian Percussion Group‘i repertuaar on lai, ulatudes virtuoossetest kiirrütmilistest jooksudest trummidel kuni kaunilt pehmekõlaliste meditatiivsete helideni marimbal ja vibrafonil. Nende muusika on sama vaheldusrikas visuaalselt kui ka kõlaliselt, pakkudes atraktiivset ja kaasahaaravat kogemust, mis rikastab iga sündmust.

Kui otsite midagi erilist oma järgmisele sündmusele, siis Estonian Percussion Group on suurepärane valik, sobides ideaalselt erinevatele sündmustele – olgu selleks ettevõttesündmused, privaatpeod, kultuurifestivalid, muusikakontserdid, konverentsid ja seminarid. Esinemiskava võib varieeruda 20 minutist kuni 75 minutini, vastavalt teie vajadustele ja eelistustele.
Esitused on kohandatavad nii ühes tükis kui ka mitmes jaos, tagades, et programm sobib suurepäraselt teie sündmuse formaadiga.

Miks valida Estonian Percussion Group?

Estonian Percussion Group toob teie peole ainulaadse ja meeldejääva muusikalise elamuse, mis köidab ja vaimustab igas vanuses kuulajaid. Ansambli liikmed on kõrgelt hinnatud professionaalid, kelle esitused on täis kirge, meisterlikkust ja energiat.
Löökpillimuusika mitmekesisus ja ansambli lai repertuaar võimaldavad kohandada esinemist vastavalt teie sündmuse iseloomule ja publiku eelistustele.

Võtke meiega ühendust juba täna ja teeme teie järgmise sündmuse unustamatuks!

KÜSI PAKKUMIST 👉SIIT:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Category:
error: