La Luna - ME Agentuur

Muusikaline maagia, mis paneb südamed tantsima

La Luna on ainulaadne duo, mis toob teie sündmusele värvi ja elujõudu läbi mitmekülgse ja kirgliku muusika. Ruber, Kuuba muusik ja löökpillimängija, ühendab jõud Liinaga, Eesti flöödi- ja klahvpillivirtuoosiga, luues teie sündmusele unustamatu elamuse. La Luna on tuntud oma võime poolest luua meeleolukas ja energiline atmosfäär igal sündmusel.

La Luna repertuaar on rikkalik ja mitmekesine, pakkudes erinevaid muusikastiile, alates ladina rütmidest kuni jazzini, rock’n’rollist funkini. Telesaates “Ma näen su häält” tuntuks saanud Ruber Veliz toob lavale erakordse energia, mida täiendab Liina Fidelmani kirglik flöödi- ja klahvpillimäng, luues koos unustamatu muusikalise kogemuse.

Võluv muusika, mis äratab tunded ja loob meeldejäävaid hetki

La Luna sobib suurepäraselt erinevatele sündmustele nagu sünnipäevad, firmapeod, pulmad, kontserdid või üllatusesinemised. Olgu sündmus suur või väike, La Luna loob teie peole õige atmosfääri, kas rahulikuks taustamuusikaks või tantsuliseks õhtuks. Stiilide funk, reggaeton, rock, pop, rocknroll, jazz, bolero,salsa, bachata, chachacha, rumba ja bossanova kombinatsioon võimaldab luua ainulaadse ja meeldejääva atmosfääri, mis kõnetab iga kuulajat.

La Luna (vokaal, löökpill, flööt)

Kui Liina mängib flööti, kujundavad La Luna esitused peenelt ja elegantselt, aga tantsuliselt järgmisi muusikastiile:

  • Jazz
  • Bolero
  • Salsa, Bachata, Cha-Cha-Cha, Rumba
  • Bossa Nova

La Luna (vokaal, löökpill, klahvpill)

Kui Liina asub klahvpillide taha, muutub La Luna esitus energilisemaks ja sobib suurepäraselt tantsuõhtutele, kus eelistatakse järgmisi stiile:

  • Funk
  • Reggaeton
  • Rock ja Rock’n’Roll
  • Pop

Ruberi ja Liina oskus kohandada esitust vastavalt sündmuse meeleolule ja publiku soovidele teeb neist ideaalse valiku igasugusteks sündmusteks, alates intiimsetest kontsertidest kuni suurte tantsuõhtuteni.

Broneerige La Luna läbi ME Agentuuri, et tagada oma sündmusele professionaalne ja meeldejääv muusikaline etteaste.

KÜSI PAKKUMIST 👉SIIT:

 

 

 

 

 

 

Category:
error: