Boris Lehtlaan & Are Jaama - ME Agentuur

Boris Lehtlaan ja Are Jaama

Boris Lehtlaan ja Are Jaama on Eesti muusikamaastikul tuntud nimed, kes pakuvad oma esinemistega rikkalikke ja meeldejäävaid muusikaelamusi. Nende repertuaar on ideaalselt sobiv erinevateks sündmusteks, nagu sünnipäevad, juubelid, tähtpäevad ja kontsertesinemised.

Boris Lehtlaan – armastatud Eesti laulja

Boris Lehtlaan on Eesti muusikas armastatud ja tunnustatud laulja, kelle karjäär on kestnud aastakümneid. Tema hääl ja esinemisstiil on kütkestavad, tuues esile tõelise emotsionaalse sügavuse. Boris on tuntud oma tagasihoidlikkuse ja heategevusliku südame poolest, annetades oma esinemiste honorarid ja autoritasud Tallinna Lastehaiglale juba üle 15 aasta. Lehtlaani muusika sobib suurepäraselt nii pidulikeks sündmusteks kui ka kontsertideks, pakkudes mälestusväärseid hetki ja südantsoojendavaid elamusi. Tema lai repertuaar sisaldab nii klassikalisi Eesti laule kui ka populaarseid meloodiaid, rikastades iga esinemist oma ainulaadse ja sügava interpretatsiooniga.

Are Jaama – mitmekülgne kitarrivirtuoos

Are Jaama on erakordselt andekas ja mitmekülgne muusik, kes on tuntud oma oskusliku kitarrimängu poolest. Ta teeb koostööd paljude tuntud Eesti artistidega, sealhulgas Reet Linna, Erich Kriegeri ja Tõnu Raadikuga, tuues igasse esinemisse ainulaadset värvingut ja kõrgel tasemel muusikalisi oskusi. Are Jaama mängib nii klassikalisi meloodiaid kui ka kaasaegseid pop- ja folklaule, näidates oma mitmekülgsust erinevates žanrites.

Boris Lehtlaani ja Are Jaama ühisesitused on tõeline nauding igale muusikasõbrale. Nad suudavad luua intiimse atmosfääri, pakkudes kuulajatele sügavat emotsionaalset mõju. Nende muusika valik varieerub klassikalisest Eesti muusikast kuni armastatud poplugudeni, luues sellega meeldejääva ja nauditava kogemuse.

Kui soovite broneerida Boris Lehtlaani ja Are Jaamat oma järgmisele sündmusele, võtke ühendust ME Agentuuriga. Nende mitmekülgsed ja hingestatud esinemised on suurepärane valik igasugusele üritusele, pakkudes kvaliteetset muusikalist naudingut kõigile kuulajatele.

KÜSI PAKKUMIST 👉SIIT:

 

Category:
error: