Bier Brauchen Brass Band - ME Agentuur

Vanamoodne puhkpillimuusika uues kuues teie oktooberfestile ja teistele sündmustele

Kuni seitsmest professionaalsest muusikust koosnev Bier Brauchen Brass Band annab kontserte täis huumorit ja üllatusi. Olles kõik ka laulumehed, mängivad nad maailmas tuntud meloodiaid, sealhulgas operetimuusikat. Bier Brauchen Brass Band sobib kõikidele sündmustele, eriti hästi aga oktooberfestivalidele, kus nende meeleolukas ja lõbus esinemine loob õige atmosfääri.

Bier Brauchen Brass Band pakub vanamoodsat puhkpillimuusikat ja laulu uues kuues, mängides aasta läbi ning tuues rõõmu ja energiat erinevatele sündmustele.

Bier Brauchen Brass Band saab mängida tantsuks, esineda pidulikel sündmustel ja üritustel, kus on tarvis esitada hümne või mängida tušše. Bänd on esinenud põhjanaabrite oktooberfestivalil juba üle 25 aasta, pakkudes õllesõpradele unustamatuid hetki vastava repertuaariga. Igapäevaselt töötavad bändi liikmed Eesti akadeemilistes kunstmuusika orkestrites (ERSO ja RO Estonia). Vabal ajal viljelevad nad muusikat, mis hobina mehi kokku toob ning oma lihtsuses ja elurõõmus inspireerib.

Ärge laske võimalusel mööda minna – broneerige Bier Brauchen Brass Band läbi ME Agentuuri ja tehke oma järgmine sündmus meeldejäävaks ja eriliseks

KÜSI PAKKUMIST 👉SIIT:

Category:
error: