Neon Fir - ME Agentuur

Värske ja uuenduslik popmuusika eksperiment

Ansambel Neon Fir, asutatud 2019. aastal, on kujunenud julgeks ja uuenduslikuks mänguväljakuks popmuusika eksperimentidele. Ansambel on tuntud oma ainulaadse helikäekirja poolest, kus süntpop, neo-soul, sovetiajastu alternatiivmuusika ja unustatud meloodiad sulanduvad omanäoliseks tervikuks.

Neon Fir‘i muusika kujutab endast eklektilist harmooniat ja omalaadset lüürilist fantaasiat, mis on kiiresti leidnud tunnustust nii meedias kui ka laiemates muusikaringkondades. Neon Fir‘i loomingulise teekonna esimesed sammud on jäädvustatud nende 2021. aastal ilmunud omanimelises stuudioalbumis. Albumil “Neon Fir” ja järgnevatel teostel, nagu “Blind Date”, avastab bänd uusi helimaastikke, luues nii eklektilisi kui ka unustamatuid muusikalisi elamusi.

Neon Fir’i tuumiku moodustavad andekad ja kirglikud muusikud:

Eeva Trei – vokaal
Miina Adermann – klahvpillid, taustavokaal
Kaarel Raud – kitarr, süntesaatorid
Paul-Gunnar Loorand – basskitarr
Karl-Markus Kohv – trummid

Neon Fir‘i tõeline võlu avaldub nende live-esitustes. Ansambli esinemised on tuntud oma energia, sügavuse ja publikuga suhtlemise poolest. Iga kontsert on unikaalne kogemus, täis üllatusi ja muusikalist maagiat.

Neon Fir on ideaalne esineja erinevatele sündmustele, olgu selleks pulmad, vallapäevad, üllatusetteasted või intiimsed kontserdid siseruumides või õues. Nende eristuv alternatiivne stiil sobib suurepäraselt neile, kes otsivad oma sündmusele midagi ainulaadset ja meeldejäävat. Neon Fir‘i muusika on piisavalt paindlik, et kohanduda erinevate sündmuste meeleoluga, olles samal ajal piisavalt eriline, et jääda kauaks meelde. Pulmapeole lisavad nad modernset ja alternatiivset helikõla, muutes teie päeva veelgi unikaalsemaks.

Neon Fir on ideaalne valik, kui soovite pakkuda oma külalistele midagi enamat kui tavalist.

KÜSI PAKKUMIST 👉SIIT:

 

 

 

 

 

 

 

Category:
error: