29.06.2024 5MIINUST, Puuluup, Elina Born & ÜENSO orkester - Villa Ammende suveaias Pärnus

Villa Ammende Live 2024: Suvi Algab Suurelt – 5MIINUST, Puuluup, Elina Born, ÜENSO Orkester Pärnus

29. juunil 2024 kell 20.00 toome teieni selle suve kõige oodatuima muusikasündmuse. See ainulaadne kontsert ühendab erinevad muusikastiilid ja -traditsioonid, pakkudes kuulajatele haruldast võimalust kogeda nii räppi, pärimusmuusikat, poppi kui ka klassikalist muusikat ühel laval.

5MIINUST: Lääne-Virumaalt pärit räpipunt, mis on tuntud oma energiliste esituste ja otsekohese sõnumiga. Nende julgus muusikalisi piire ületada on leidnud vastukaja laias kuulajaskonnas, tehes neist ühe Eesti jõulisema muusikalise jõu. Nende oskus lavaliselt võluda on viinud nad Eesti Laulu 2024 võiduni koos Puuluubiga, tõestades nende ainulaadset koostöövõimet ja muusikalist mitmekülgsust.

Puuluup: Ramo Tederi ja Marko Veissoni moodustatud duo, mis on tuntud oma innovaatilise lähenemise poolest rahvamuusikale. Nende muusikas kohtuvad hiiu kannel ja elektroonika, luues unikaalse helimaailma, mis kõigub pärimuse ja kaasaegse muusika piiril. Puuluubi esinemised on sügavalt emotsionaalsed ja intiimsed, tuues iga kuulaja südamesse tükikese Eesti pärimusmuusikat.

Elina Born: Üks armastatumaid Eesti lauljatare, kelle hääl ja karisma on pälvinud rahvusvahelist tähelepanu. Elina tõi koos Stig Rästaga Eestile Eurovisiooni lauluvõistlusel kõrge seitsmenda koha, tõestades oma võimekust suurtel lavadel. Tema võimas hääletämber ja südamlikud esitused loovad õhtule unustamatu atmosfääri.

ÜENSO (Üle-Eestiline Noorte Sümfooniaorkester): Andekate noorte muusikute kooslus, mille eesmärk on tuua klassikalise muusika ilu laiema publikuni. Orkestri peadirigent Tõnno Piigli juhatusel toovad nad lavale suurejoonelise ja emotsionaalse muusikaelamuse, mis rikastab igat kuulatud nooti ja toob esile klassikalise muusika ajatu ilu.

See ainulaadne kontsert ühendab erinevad muusikastiilid ja -traditsioonid, pakkudes kuulajatele haruldast võimalust kogeda nii räppi, pärimusmuusikat, poppi kui ka klassikalist muusikat ühel laval.

PILETI SAAD SOETADA:

🔹 Fientast 👉SIIT: 

🔹 Piletilevist 👉SIIT:

Kontsert on vanusepiiranguta.

Väravad avatakse 18:00.

Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi ürituse sisus ja ajakavas.

Villa Ammende https://ammende.ee/

ME Agentuur https://syndmus.ee/

Teie usaldusväärne partner kontserdite korraldamisel, artistide, ansamblite vahendamisel ning tõhusate turunduslahenduste loomisel.