Kontserdid

kontsert SUUR GENKA LIVE


28. juulil 2023 kell 20.00 Villa Ammende aias Pärnus

SUUR GENKA LIVE! PALMISAAREST LEGENDAARSENI

GENKA on üks tunnustatumaid ja auhinnatumaid räppartiste Eestis.

Lisaks soolokarjäärile teab enamus ka tema kollektiive TOE TAG ja A-RÜHM ning aliasena artisti OLEG KOSJUGIN. Mitmekülgne riimiseadmisoskus on viinud teda koostöödeni suurema osa Eesti artistidega.

Tema viimasel remixide albumil tegi kaasa ligi kolmkümmend Eesti erinevat muusikut, nii alternatiivmuusikast (Forgotten Sunrise ja DJ Merimell) kuni kohalike tuntumate muusikuteni välja, nagu Koit Toome, Puuluup ja Jaan Pehk.

Just tema võime räppida ükskõik millise muusikalise zhanri peale nii, et see kõlab hästi, on teinud temast ühe Eesti huvitavaima artisti läbi aegade.

28. juulil Pärnus, Villa Ammende aias astub lavale selleks õhtuks kokku pandud artistide kogum, mille jaoks on ette valmistatud spetsiaalne kava.

Kogu õhtune programm on kasvatatud ümber Genka. Lood, mida oleme varem kuulnud ja tuttavalt kõlavad, tulevad esitamisele uues, meloodilisemas kuues.

Siim Aimla Funk Band annab hoogu juurde lavatäie puhkpillidega. Sädemeid lisab Eleryn Tiit.

Genkaga ühiseid kokkuheegeldatud laule vuristab Jarek Kasar. Show lõpetab tänapäev, koosluses Genka ja Paul Oja.

🌟🌟🌟

Piletiinfo

Kuni 15. juuni 39 €
16. juuni – 27. juuli 45 €
Ürituse päeval ja kohapeal 49 €
Sooduspilet – õpilased kuni 18 a ja pensionärid 29 €
Lapsele kuni 6a (k.a) sissepääs tasuta.

Piletid saadaval Fientas ja Piletilevis ning tund enne kontserdi algust kohapeal.

Sissepääs avatakse 1 h enne algust. Kontsert kestab 2 tundi koos vaheajaga.

 

TELLITAVAD KONTSERDID:

Siit leiate kõik meie tellitavad kontserdid vastavalt oma eelistustele ürituse tüübi ja sihtrühma osas.

kontsert SELLE SUVE HOROSKOOP

  •  Wanda-Helene Ollep
  •  Ivo Linna
  • Uku Suviste
  • ansambel HOROSKOOP

Telli kontsert SIIT:

🌟🌟🌟
Ansambel Horoskoop ja külalissolistid Wanda-Helene Ollep (2021 „Eesti otsib superstaari“ finalist), Ivo Linna ja Uku Suviste, et tuua kuulajateni kontsertkava, mis sisaldab kaunemaid estraadimuusika pärle peamiselt kuldsetest kuuekümnendatest.

🌟🌟🌟
Kontserdil tulevad esitusele igihaljad hitid nagu: “Julge laul”, “Laintesse heidan ma”, “Sa möödu vaid”, “Sa oled ainus mu aare“, “Kullast süda“, “Lõppenud on päevad”, “Pühapäev”, “Väike neiu”, “Korraks vaid” ja paljud teised poole sajandi tagused hittlood.

🌟🌟🌟
Ansambel Horoskoop koosseis:
Martin Trudnikov – vokaal, akordion, akustiline kitarr
Ülo Mälgand – klahvpillid, taustavokaal
Siim Aimla – saksofon, taustavokaal
Roland Jairus – basskitarr
Jaanus Salm – trummid

 

Kontsert – loeng KOSMOSEST MA LEIDSIN KULDA

Duo BRAUN & astrofüüsik AARNE PAUL

Telli kontsert – loeng SIIT:

KULD –  pole tekkinud mitte maapinna keemilistes protsessides, vaid on otsene tagajärg kahe kaugel asuva neutrontähe kokkupõrkest.
MUST AUK – Must auk on aegruumi piirkond, millest lähtuv gravitatsioon on nii tugev, et sellest ei pääse välja miski, millel on mass (ei aine ega ka elektromagnetkiirgus, küll aga siiski Hawkingi kiirgus). Selle tekitab vastavalt üldrelatiivsusteooriale väga suur tihedus, mis deformeerib aegruumi.

Duo BRAUN & AARNE PAUL

B R A U N – Improvisatsiooniline klubimuusika
RAUN JUURIKAS / Tallinn, Eesti
Klahvpillid, kontrollerid, ise programmeeritud tarkvara
BRIAN QUINN / Bigorio, Šveits
Modifitseeritud trummid
BRAUN on 2015. aastal asutatud Šveitsi-Eesti duo, kuhu kuuluvad Raun Juurikas ja Briann Quinn. BRAUN esitab improvisatsioonilist klubimuusikat, mille muusikaline keel ja helikvaliteet on võetud kaasaegse elektroonilise klubimuusika žanritest, kuid teosed valmivad ja neid esitatakse reaalajas, kasutades selleks akustilisi ja digitaalseid instrumente. BRAUN otsib inimese ja masina loodu ristumispunkte ning uurib korrelatsioone keskkonna ja esituse vahel.

BRAUN andnud kontserte Eestis, Šveitsis, Itaalias ja Tšehhi vabariigis. Hetkel tõlgitakse muusikasse Frantisek Kupka gravüüri „Quatre Histoires de Blanc et Noir“ („Neli lugu valgest ja mustast“, Pariis, 1926), mida esitatakse elava muusikana, vahel koos videodiskoriga.

Astrofüüsik AARNE PAUL
Aarne Paul (sündinud 16. veebruaril 1959 Pärnus on Eesti astrofüüsik ja planetarist. Ta on töötanud aastatel 1985–1987 Tõravere observatooriumis Jaan Einasto töörühmas assistendina. Alates 2013. aastast töötab ta Pärnus Pernova Hariduskeskuses astronoomiaõpetajana ning Pernova Planetaariumis astrokeskuse juhataja ja planetaristina